Kıtap severler?

Arkadaşlar boyle bir kıtap tanıtımı okusanız o kıtabı almak istermiydiniz?

Arkadaşlar birde bu yazıyı yazan kısının 16 yasında oldugunu goz onunde bulundurarak, hakaret amaclı degilde daha cok öneri veren yorumlar yaparsanız sevinirim.

Noktalama ve yazım yanlıslarında yanlısıklar oldugunun da farkındayım

&
Bir hikaye fısıldayacagım şimdi kulaklarınıza. Kendinizden bir parça bulacaksınız bu hikayede. Kaybettiginiz fakat uzun zamandır aradıgınız bir parça olacak bu parça.,

Kimileriniz kendi benliklerinde var olan ancak gerçekligin en ücra köşesine inşa etikleri zindanın içinde saklanmış, güçlü kadını bulacak. Kimileriniz her akşam saçları okşanarak uyumak isteyen küçük kız çocugunu bulacak.

Bir şeyler bulacaksınız bu hikayede kendinizden

Ben tek bir hikaye anlatacagım ama Bazılarınız var oldugunu unuttugu vicdanının yerini, bazılarınız da bencilligi hatırlayacak.
Kendinizle baş başa bırakıcagım ben sizi. Kendinizi arayacaksınız bu kitapta.
Bastırılmış duygularınız su yüzüne çıkacak, maskelerinizin yerini kendi yüzleriniz alacak. Kendinizle yani gerçekle yüzleşeceksiniz.

Keybettiginiz kendinizi bahşedicegim ben size.

Biliyorum benim gibi yıllardır bahannelerin arkasına saklanmış bir hayat yaşıyorsunuz. Başınıza gelen en ufak bir şeyi kadere baglayıp susuyorsunuz. Siz sustukça etrafın gürültüsü artıyor. Sonra da bir bakmışsınız konuşmak istediginiz de etraftaki ses cümbüşünde kaybalmuş sesiniz.

İlk önce seni sana tanıtacagım ben. Sonrada kendimi dahil edicegim hayatına. Dostun olacagım, sırlarımı paylaşacagım

1|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hiç beyenmedim bana göre çok fanteziye kaçmış çok klişe laflar kullanılmış , çok iddialı girişler yapılmış ama sonunu hiç öyle iyi bağlayamacağından adım gibi eminim bu durumda yazdığın şey herneyse kesin çok tutar hatta yok satar. Zira milletimiz böyle saçmalıklara bayılır.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ozguroman. com a bir gir üsta taraftan yazılar seçeneğini tıkla oradan hikayeler kategorisine gir açılan sayfada ölüm insanı adlı hikayeyi bul ve oku diger serilerini de okuymayı unutma bakalım beğenecek misin?

En İyi Kız Görüşü

• Almam hiç ilgimi çekmedi. Çok fazla zıtlık var, basit bir dil hevesini kırmak için söylemiyorum beni etkilemeyen şeyler bunlar ayrıca şunlar çok itici "kaybettiğiniz kendinizi bahşedeceğim size" 'ilk önce seni sana tanıtacağım ben" bazı insanlar sen kimsin de beni bana bahşediyorsun diye tepki verebilir, mesela ben 😀okuyanlara sesleniş tarzı çok etkilidir bir kelime bile soğutabilir yazdığım tüm sıcak şeyleri. Böyle böyle öğreniceksin zaten umarım ilerde daha da geliştirirsin bizde zevkle okuruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kişisel gelişim kitabı gibi. Pek sevmem bu türü. Okuyucuyu çok yerin dibine sokup çıkartmışsın. Hedef çok yüksek. Mütevazi olsa biraz daha iyi olabilir. Bu yazıyla sadece belli bir yaş aralığına hitap edebilir. Yetişkin okuyucuyu kolay kolay çekemezsin. Kendi kendine hedef kitleni kısıtlamışsın gibime geldi.

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı severim ama ben hep aynı tarz kitapları okurum 2. Arkadaşların tavsiyelerine de pek kulak asmam bakarım tavsiye ettiği kitap benim tarzıma uymuyorsa almam 3. Ben pek roman sevmiyorum mitoloji ve tarih kitapları veya tarihi olayları konu alan romanları seviyorum

0|0
    0|0
  • Kaybettiginiz fakat uzun zamandır aradıgınız bir parça olacak bu parça.,.
    Yukarıda ki gibi değil de ,
    Kaybettiklerinizi, uzun zamandır aradığınız bir parça olacak bu kitap.
    Bu hikayede, kendinizden bir şeyler bulacaksınız.

Olursa daha düzgün olur.

0|0
    0|0
  • Bunu sen mi yazdın cidden

0|0
    0|0
    • 3ay

evet. Neden kı

• 3ay

Gerçekten cok iyi olmus ellerine sağlık kitabını ilk alacak kişi ben olurum dkdkkdkd

• 3ay

tesekkur ederim

• dinle ilgili kitapları sevıyorum

0|0
    0|0
  • kitap seviyorum yanlız boş kitaplar okumuyorum

0|0
    0|0
  • Yahu Sabahattin Ali okuyun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır. Bu tarz bir reklam bana itici gelirdi.

0|0
    0|0
  • Watty den mi bu?

0|0
    0|0
  • Guzel bir tanitim ilgimi cekti. Okurdum

0|0
    0|0
  • Çok beğendim. Kesinlikle okurum. Bu arada 16 yaşında mısın? Ne kadar güzel yazmışsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...