Bu şarkı ve çocuk çok iyi, çok yakışıklı değil mi?

Bu çocuk çok yakışıklı değil mi? Ben çok beğeniyorum, şarkı da çok güzel. . Üstelik sadece 16 yaşındaymış bu videoda. . Hiç anlamıyorum yabancı erkekler bu kadar girişken iken, bizimkiler neden mahalle de top oynamaktan başka bir işe yaramazlar. Türkler olarak yeteneksizlik ruhumuzda mı var ki asdfg :D Ne diyorsunuz? Sizce bu duruma oluşmasında seçeneklerden hangisi daha etkili?

Bazen bakıyorum 25-30 yaşındaki Türk adamlara içi bomboş, bilgileri yok kültürleri yok. Ancak yabancılar 15 yaşında bile eğlenceli komik, mantıklı ve sempatik oalbiliyorlar.. Bizimkilerin sempatiği bile şaka yapmaktan acizler.. Çoğu şaka yaptıklarını sanıp aslında bel altı konulara giriyorlar..

Neyse uzatmayayım sorunun özü şu, Türk erkekleri yetersiz, ve kültürsüz buluyor musunuz?

• Türk Erkekleri çok yeteneksiz olduğu için
    22% (2)0% (0)18% (2)Oy Ver
  • Yabancılar bize göre çok daha başarılı yetenekli olduğu için
    78% (7)100% (2)82% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Saygı içinde görüşlerinizi belirtin. . Bu arada ben önce sese bakıyorum şarkı güzel olduğu için çocuğu beğendim.
3ay Bizden çıkmıyor böyle yetenekler ne kadar kendinizi övmeye çalışsanız da yok beyler.. Türk erkekleri asosyal maalesef..

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gayette yetenekliyim sesimin iyide oldugunu biliyorum tartışmaya gerek yok bence türk erkekleri yeteneksiz degıl cevheri içinde ama imkanı olmayan bir çok insan var unutma sadece odunlugu kabul edebiliriz toplumca

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Türk erkeklerine kurban ol sen
    Hiçte yakışıklı değil yani
    Türk olmak ayrıcalıktır ;)

0|0
    1|0
    • 3ay

Kalitesizliğin ayrıcalığı olmaz.

• Türk erkegine kurban ol bakımlı pipileri bile temiz bunlar kabuluklu

0|0
    0|0
    • 3ay

Yazdıklarımı kanıtlayan bir insanımsı örnek daha. .
      Biraz edepli olsanız olmaz mı?

• senden neden selena taylor ariana gibi bişey çıkmadı atıp tutma

0|0
    0|0
    • 3ay

bu çocuktan yakışıklı türk erkekleri gördüm sırf yabancı diye illa tap

• 3ay

Gizli cevap vermiş asdf ne özgüvenlice :D

• Oldukça dar ve sığ bir bakış açısı..

0|0
    0|0
    • 3ay

Tam tersine oldukça geniş bir bakış açısı ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne alaka şimdi Türk erkeğiyle ruh hastası

0|0
    0|0
    • 3ay

Niye bizden iyi böyle tipler çıkmıyor da, hep aşağıda yorum atanlardaki gibi beş para etmez, tek derdi cinsellik para ve futbol üçlüsü olan, sıkıcı seviyesiz insanlar çıkıyor ki?
      Haksız değilim sen de biliyorsun bu konuda ;)

Yükleniyor...