Bir kadını, bu denli ağlattınız mı? Ağlayan kadınlar, nasıl hissettiniz?

Ee.. O zaman niye sarılsınlar ki? Niye sarılalım ki? Belki biraz da biz erkeklere ders olur..
Seslendiren TurkishK, yazar Aziz Nesin.
Asıl soru; Ağlatacak isek neden sarıldık?

#AğlayanKadınlar , #Kadın , #TurkishK

4|2

En İyi Kız Görüşü

• Biliyor musun neyi farkettim? :D Daha dinlemeden beğeniyorum çünkü o kadar alıştım ki sesine beğenmeyeceğim ihtimali %0000,1 :D :D Yine döktürmüşsün :) Maşallah nazar değdirmekten de korkuyorum. Kadınların kendine sarılmayı bir an önce öğrenmesi , körü körüne bağlanmaması ve tabiki kadınların ağlamaması dileğiyle.

0|1
    0|0
    • Bende şunu farkettim. İsmini görünce direk beğeniyorum çünkü her zaman güzel bir görüş geliyor. :) Büyük içtenlikle teşekkür ediyorum :) Tabii ki de dileğimiz kimse üzülüp ağlamasın. Özellikle masum ise :)

En İyi Erkek Görüşü

• Güneşle ayın bile girmediği bir yerde
    Dün ancak gözyaşıyle sönen bir ateş yandı.
    Sesini yükselterek karşımda perde perde,
    Dün bir kadın ağladı, bir gönül parçalandı...
    Kolumun çemberine atarak varlığını
    Yandı, yandırdı beni canlı bir kor yığını!
    Dün bir kadın gözünün gördüm yaşardığını,
    "Senin adın ne?" dedim."Sorma" diye kıvrandı.

Faruk Nafiz Camlibel'in siirinden alintidir...

Senin gibi siir seven adama boyle bir cevap vereyim dedim. dostum 😊

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 39

• Berbat

1|4
    0|0
  • Çok ağladım çok kırıldım zamanında herkes ağlattı beni ailem, dostum, sırdaşım, hayatımda ki en özel kişi..

Ama her şeye rağmen güçlü olmam lazım güçlü gözükmem lazım.. Çünkü benim en hassas noktam gözyaşlarım. Çok kırıldım çok parçalandım zamanında hayır ağlamıyorum diyip güldüğüm günleri bilirim ben :))
    Yine de sesimi çıkarmadım hiç bir zaman kimseye şikayet etmedim Kimseye dokunmadan kimseye zarar vermeden yine bir köşe de ağladım. Ama tecrübe kazandım artık olur olmadık şeylere ağlamıyorum. Ya da şu an kendimi kandırıyorum bilmiyorum :))

1|1
    1|0
    • Zaten güzel tarafı da o değil mi. Artık güçlüsün. Her önüne gelen ağlatamaz. Göz yaşını herkese vermeyeceksin. Çünkü zaafını vermiş olursun.

• kendime sarılmayı öğrendim :) genelde sinirimden ağlarım, kendime kızarım. başkası için ağlamayı yediremiyorum.

1|1
    0|0
  • Küçük kuzenimi döve döve ağlattım sayılır mı 😂 😂 😂 😂

0|1
    0|0
  • Herkes ağlıyor

0|1
    0|0
  • Zamanında ağladım da şimdi düşününce değmezmiş diyorum :)

0|1
    0|0
  • Aglatmadim

0|1
    0|0
  • Biliyor musunuz benide zamanında çok aglattilar ve sonra gozyaslarim tükendi. Zor ağlar oldum. 😯

0|1
    0|0
  • Ben agliyorum ya illa erkeğin aglatmasina gerek kalmiyor hayat yeterli bunun için :)

0|1
    0|0
  • Ben ağlamayan kadınlardanım ağlama reseptörlerimi almışlar

0|1
    1|0
  • bir gün içim çıkana ağladım sonra nerdeyse hiç ağlıyamadım gözyaşından midem bulandı bir kadın ağlıyosa daha güçlü olmak için ağlıyodur gözyaşı insana güç kazandırır

0|1
    0|0
  • Cok agladim kimse sarilmadi yine tek basima sustum yine tek basima aglamaya devam ediyorum

0|1
    0|0
  • Kadinlar her seye aglayabilir; bir şiire bile...
    Ben sadece istedigim zaman ağlarım, ağlamaya ihtiyacim olduğu zaman..
    Yine çok başarılı :)

0|1
    0|0
    • Kontrollü göz yaşları :) Teşekkür ederim yine çok ince ve naziksiniz :)

• Aglatmislardi

0|1
    0|0
  • Ağlamam pek

0|1
    0|0
  • Ben sulugözlü degilimdir... en son hatirladigim Babam vefat ettiginde agladim...

0|1
    0|0
  • Değecek insanlar olmasada ağladım bende.

0|1
    0|0
  • Ağladım delice..

0|1
    0|0
  • bir erkek için ağlamadım henüz

0|1
    0|0
  • ağlamak iyidir ya

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    19

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...