Klasik Gitar mı? Bas gitar mı? Elektro gitar mı?

Klasik Gitar mı? Bas gitar mı? Elektro gitar mı? sizce hangisi?

• Klasik gitar
    43% (29)38% (24)40% (53)Oy Ver
  • Bas gitar
    9% (6)27% (17)17% (23)Oy Ver
  • Elektro gitar
    48% (33)35% (23)43% (56)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay sizce?
3ay sizcee?

0|2
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Farklı şeyler oldugunu nerden çıkardın 3 ünüde aynı şey birine bailadıgında zamanla diğerlerinede başlıyosun mesela ama bütçeye geldiginde ise durumlar değişiyor lakin elektronun masrafı digerlerine göre daha fazla oluyor mesela başlangıç olarak gitara 1.500(500 ede bulunabilir) versen 1000 lirayada sağlam lambalı bir amfi alsan 250 yede kulaklik alsan anca zevk alabilecegin bir şeyler çıkarki sonrasında iş çok zor atıyorum ben gitarımı ve pedallarımı yurt dışından getirmek zorunda kalıyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Bu senin tarzinla alakalı ki

1|0
    0|0
    • 3ay

İnsanların ne sevdiğini merak ettim

• 3ay

Fender cd60ce alabilirim bakalım

• 3ay

bence de bir kere fender dene ben beğenmiştim 800 tl lik bir modeldi tam adını hatırlamıyorum şimdi

• elektro gitarı severim diğerlerini o kadar çok sevmiyorum
    hatta uzun yıllardır da çalıyorum

1|0
    0|0
  • Klasik

1|0
    0|0
  • elektro

1|0
    0|0
  • Tabi ki elektro gitar. Ayrıca şuraya yazan yok başlayacaksan klasik gitarla falan başla diyenlere aldırış etme. Ben elektroyla başladım. İkisi çok farkşı enstrümanlar. Elektro parmakla değil penayla çalınıyor unutma çok farklı

1|0
    0|0
    • 3ay

bir zaman sonra hemen alternatif picking hemde finger picking öğrenmek zorundasın zaten onun haricinde arasındaki farklar sound ve tekniklerden ibarettir yani bir zevk meselesi bu seviyede durumu olmayan bir insan klasikle başlarsa elektro çalarken baştan öğrenmesi durumu söz konusu değil klawye aynıdır sadece tekniklere ve farklı seslere alışma süreci vardır aynı şey tam tersi içinde geçerli

• 3ay

Ben çok aşırı bir fark göremedim bir iki şey farklı farkı çalış stilin yaratır mesela ben pena hiç sevmiyorum ikisinide tırnakla çalıyorum

• Bas gitar müziğin bel kemiğidir.. Diğerleri olmasa da olur ama bas gitar olmadan müzik olmaz..

1|0
    0|0
  • bas gitar
    rock <3
    metal <3

2|0
    0|0
  • elektro

1|0
    0|0
  • Akustik.

1|0
    0|0
  • elektroooğğğğ

1|0
    0|0
  • İyi bir basçı olursan boşta kalmazsın. Evde değil sahnelerde çalarsın. Çünkü basçı sayısı az.

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen bas çalıyorum diyince ortamda yan masalardan geliyolar gruba katılmak ister misin diye 😂

• hepsini çalıyorum :D hepsinin yeri ayrı

1|0
    0|0
  • Klasikle başlangıç yap.

1|0
    0|0
  • Klasik gitar tekniği !

1|0
    0|0
  • Fark yapmaz hepsi benim çocuklarım gibi :)

1|0
    0|0
  • bas gtr

1|0
    0|0
  • tüm telli enstrümanlar <3

1|0
    0|0
  • klasik

1|0
    0|0
  • poyraz hangisini calio

1|0
    0|0
  • akustik keyiftir :)

1|0
    0|0
  • öğrenmek için mi dinlemek için mi niçin?

1|0
    0|0
  • Hangisi ne işe yarar bilmiyorum ki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...