Kapat

Sizi etkisi altına alan kitap?

Sizi derinden etkileyen okuduğunuz kitap var mı varsa isimleri
elif şafak havvanın üç kızı
Metin altınok
bülbülü öldürmek

1|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• Kitap Hırsızı, beraberinde Markus'un diğer kitaplarını da okudum ve gerçekten rastladığım en değişik anlatıma sahip yazar.
    Beyaz Gemi, Gün Olur Asra Bedel, Cemile.. Maalesef Cengiz Aytmatov'un sadece üç kitabını okudum.
    Ama en etkilendiğim kitaplardan birisi de Satranç'tır. Onu sesli kitap olarak Okan Bayülgen'den dinlemiştim. Gerçekten verdiği mesaj, karakterler.. Okumaya da dinlemeye değer

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bülbülü öldürmek'e yeni başladım çok tavsiye ediyorlar bakalım.
    ben daha cok polisiye-gerlim okuyorum.

kafes tavsiye ederim - Josh Malerman

0|1
    0|0
    • Aynı tarzı seviyoruz son zamanlarda edebi yoğunluğu ağır basan kitaplar okumayı tercih ediyorum dediğin kitaba da bakıcam

Kızlar Ne Diyor 13

• Havvanın üç kızı hala kütüphanemde duruyor. Bir türlü okumaya sıra gelmedi. Uçurtma avcısı çok etkilemişti. Ama beni en cok etkileyen kitap başka. Simyacı 😌

0|1
    0|0
    • O kitabı okumalısın bence 😏

• Niye çekmiyor ki 😂 Şunu itiraf edeyim başta biraz sıkıyor ortada merak uyandırıyor ama şöyle bişey var hikaye sürekli geçmiş ve günümüz arasında gidip geliyor bu geçi monotonluğu öldürüyor

• Başlarım bu aksam. Bakalım 😊

• Chris brown sol ayağım adlı kitap vardı çok etkilenmiştim ama git kendini çok sevdirmeden var onu oku sen daha da iyi

0|1
    0|0
  • Edebi felsefi olarak pek kitap okumam bu diceğim kitapta hiç öyle özlü sözlü falan değil bildiğin bilim kurdu kitabı "Londra İblisi" beni derinden etkileyen bir kitaptı ki hatta o kitaptan sonra kitap yazmaya karar vermiştim

0|1
    0|0
    • Neyi konu alıyor peki

• İsmindende anlaşılcağı üzere iblisleri. Yer altında bulunan bu yaratıklar yer yüzündeki sıradan görünen fahişe olan ama melek kanından olan insanlarla besleniyorlar bu şekilde kitabı okumanı tabsiye ederim

• Tamam teşekkür ederim

• Okudugum hicbir kitap etkilemedi beni banada bulusaniz sevinirim

0|1
    0|0
  • varolmanın dayanılmaz hafifliği, veronika ölmek istiyor, kinyas ve kayra, aylak adam ve çalıkuşu

0|1
    0|0
  • Senden Sonra Ben

0|1
    0|0
  • Melekler ve Şeytanlar

0|1
    0|0
  • Psikiyatrist-wulf dorn

1|1
    0|0
  • Tenbihul gafilin ebu leys semerkandi

0|1
    0|0
  • Candan özer kader

0|1
    0|0
  • Ye sev dua et...

0|0
    0|0
  • "İch, die andere" kitabı çok güzel 💛

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• Sefiller-Victor Hugo

0|1
    0|0
  • Suç ve ceza! Dostoyevski

0|1
    0|0
  • yok öyle bişey

0|1
    0|0
  • Sibirya-Batı Türkistan
    G. Ahmetcan Asena