Aklınıza gelen, beğendiğiniz film repliklerini paylaşır mısınız?

Mesela benim favorim:
''Lanetlenmeyi ve affedilmeyi boş verin, bizler Tanrının sevmediği çocuklarıyız.(T. D Fıght Club)''

Bunun gibi var mı aklınızda replikler?

5|0
61|41

En İyi Kız Görüşü

• http://i.hizliresim.com/nE2bXg.jpg
    Buna çok gülmüştüm sjnsksms
    Film değilde dizi olarak kuzey güneyden
    http://i.hizliresim.com/VE6QZr.jpg
    Ne kadar da beni anlatan replik 👿

1|0
    0|0
    • 3ay

Birinciyi bende izlediğimde haykırdım ahjsdhjsd

• 3ay

Bende fıght club filmini 5-6 kere izlemişimdir normalde bir filmi 1 kere izlerim shdjs

• 3ay

Hızlı ve öfkeliyi bile en fazla 2 kere izledim sanırım :d fazla filmlerle aram yoktur
      Fight clupta güzel filmdir.

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen arkasından gelen 'Tanrı'nın seni sevmiyor olabileceğini bir düşün, seni hiç istemedi, ve çok büyük bir ihtimalle senden nefret ediyor.' daha iyiydi sanki.

'Şimdi öldük diyelim, hakkaten bak, intihar falan etsek hayatın hakkında ne düşünürdün?' de var.

'Yeteri kadar uzatılmış bir zaman diliminde hayatta kalma şansı herkes için sıfırdır'

'Biz kadınlar tarafından büyütülmüş bir erkek nesliyiz, aradığımız şeyin başka bir kadın olduğunu hiç sanmıyorum'

'Sikmişim Martha Stewart'ı, Titanik mükemmel olsun diye o kadar uğraştılar ama sonu okyanusun dibi oldu'

'Ben Jack'in mahvolmuş hayatıyım'

'Hiç görmeyeceğim karayip sahillerini petrolle harap etmek istiyordum., soyunu devam ettirmek için çiftleşmeye erinen pandaları pompalı tüfekle vurmak istiyordum, duman solumak istiyordum'

'10 000 metre yüksekte acil iniş prosedürü, güvenlik ilüzyonu bu işte'

Daha niceleri var o filmde.

Joker'in 'Planı olan birine mi benziyorum? Ben neyim biliyor musun? Araba kovalayan bir köpeğim, yakalasam ne yapacağımı hakkaten bilemem. Ben öylece yaparım. Mafyanın planı olur, polisin planı olur, Gordon gibilerin planı olur. Bunlar hep komplocudur, o küçük Dünyalarını kontrol etmeye çalışır dururlar. Ben komplocu değilim, o komploculara birşeyleri idare etmeye çalışmanın ne kadar zavallıca olduğunu gösteriyorum. Kız arkadaşının kişisel olmadığını söylediğimde samimi olduğumu bilmen lazım. Seni de bu duruma komploculuk getirdi, sen de komplocuydun, planların vardı ve bak ne hale geldin.

Ben sadece en iyi bildiğim şeyi yaptım, senin planını aldım ve sana karşı kullandım. Şu şehre avuç mermi ve birkaç galon patlayıcıyla yaptıklarıma bak. Ne farkettim biliyor musun, kimse işler plana göre gidince paniklemiyor, plan korkunç olsa bile. Yarın çete üyesini vuracağım ya da kamyon dolusu askeri patlatacağım desem kimse sallamaz, herşey plana uygun diye. Ama bir tane belediye reisi ölecek dedim miydi herkez zıvnadan çıkıyor.' repliği kadar olamaz.

2|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 60

Erkekler Ne Diyor 40

Yükleniyor...