Niye herkes bu Of'a takmış??

Trabzonluyum bende ama Oflu değilim ama çok merak ettiğim bişey var herkes Of için aman aman yok orası öyle felan saçma sapan şeyler benim bir sürü Oflu tanıdıgım var on numara ınsanlar bu Of'un adı neden cıkmıs dokuza inmiyo sekize bileniniz var midur :)

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Of' un insanı eydur hasdur ama azacuk da gurnazdur :) Meridyenler üzerinde de Mekke'yle ayni meridyen uzerunde olmasi hasebiyle direk Allah'a bağlidurler :) Direk Allah'a bağli olmalarini çekemeyler bence :)) Ben Of'li değilum ama severum Of'lilari :) sanirum garagteristik ozelluklerunden dolayi insanlarda fargli izlenumler birakmişler :))

2|0
    0|1
    • offf eleyummm şivena :)

• haha çok şirin :D sevesim geldi şimdi yaa .d

• Sev gız sev :D

Erkekler Ne Diyor 18

• Sen neresindensin hemşerim? :) Of genelde bir çok din adamı yani imam vs yetiştirmesiyle ön planda ayrıca insanları çok kurnazdır(genelde) İsmail türütün fıkrası vardı şeytan ALLAH a madem ofli varidi beni niye yarattın diyo sonunda fıkranın :)

0|1
    0|0
    • Ben Yomra :) anladım ama baya cıkmıs adı ya :)

• Karadenizlilerin geneli zeki sakaryadan hopaya :) Artık hamsidenmidur fındıktanmı bilmem :) Niye naptı rize sağ :)

• Ay uyuzum hepsine :D

• Of amerikadan bile önce gelen güzide bir yerdir ülkemizde..

Bkz: United States OF America :D

1|0
    0|0
  • Blirsin Türküsüde var Allahum madem ofli vardi beni niye yarattun :)) demek bişe varki oflulardan el aman edilmiş bende anlamadım zaten kime trabzonluyum desem oflumusun diye soruyolar yok diyom hee o zaman iyimiş diyolar :)) her yerin iyisi var kötüsü var demek zamanında kötü olanlar baya bir duyurmuş ofun namını :)) ama büyüklerimizde oftan evlenipde içimize alma diyolar benda anlamiş değilim nedur bu oflular :))

0|0
    0|0
  • Evet bu bağımsız of cumhuriyeti kişileri biraz farklıdır.

Silahın icat olduğu yer muhtemelen of sınırlarından dışarı çıkmaz.

Abartılı olacak biçimde dostlukları vardır. Sevgisinden sizi öldürebilir.

örn. trafikte yolun ortasından yürüyen bir yaya ya korna çaldığınızda, kendisi normalmiş gibi size silah çekebilir.

Ama yinede Of görülmesi gereken bir yerdir.

0|0
    0|0
    • Kurban olurum ben memleketimin insanına

• Ben memleketinin insanı değilim (=

Ama memleketinin insanları ile çok iyi dostluklar kurdum. Sevgiler.

• nasiiii

kıymali :)

1|0
    0|0
  • Karadenizlilerin hepsi candır çok sevecen ve tatlı insanlardır.Bnde bir karadenizli olarak bunu belirtmem gerek :):)

0|1
    0|0
  • Trabzon da askerdim mükemmel gunlerdi 2007 de döndüm ilk fırsatta yine gitmk istiyorum unutulmucak bir sehir izmitten direkt ucak var nasilsa yomra ve of yakin oldugu icin cok sık of a gidiyor duk insanlari bahsedildigi gibi seytan ruhlu falan degil aksine cok mert durust ve sevgi dolular

0|0
    0|0
  • adı çıkmışs yine oflular çıkarmıştır adını durduk yere hiç biyerin adı çıkmaz. neden zonguldağın adı çıkmıyo da ofun adı çıkıyo demek ki var bir şey

0|0
    0|0
  • bu konuya bır yorum yapamam ama ordudu trabzon ve o civarın kızları çok hoş olur hep ısterım o taraflardan sevgılım olmasını :)

0|1
    0|0
  • Ağaoğlu Ofluya ondan olmasın :D

0|0
    0|0
  • adamlar reklamını iyi yapmış işte :)) ayrıca Ofluları Trabzonlulardan daha çok severim :))

0|1
    0|0
    • Trabzonun her yeri güzeldir :)

• osurayum burnuna :)

• edepsuz :)

• yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • kars digor 1) trabzon of 2) bunların neden ismi çıkmış merak ediyorum..

0|0
    0|0
  • Müteahhitleri yüzünden :))

0|0
    0|0
  • offffff :)

0|0
    0|0
  • oflu tanıdığm bir kız arkadaş var taş mübarek taşşşşşş. TC oF :D

0|0
    0|0
    • Of Trabzonun bir ilcesi olduğuna göre taştir hepsi övünmek gibi olmasin :D

• Oflular Allah´a bağlı direkt :)

0|0
    0|0
    • abartmayınnnnn :D

• Ben Akçaabatlıyım ama Beşirli 1 mahallesinde yaşıyorum. Merkezdeyim :)

• Merkezde çarşı mahallesi var bizde oturduk orda zamanında :)

• ben giresunluyum. bir oflu sevgilim oldu. tanışmaz olaydım. yalancının teki çıktı. tabi bir başka oflu da öyledir diyemeyiz.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• kötü bir memleket olarak duymadım hiç aksine Ofluları iyi diye bilirim has Trabzonlu diye güzel gelir

1|0
    0|0
  • Çünki biraz oflular zeki ve kurnaz olurlar diye ön yargı var.Ondan olabilir

0|0
    0|0
  • Çünkü of un adını duymuşlar birtek.

0|0
    0|0
  • Trabzon denince ilk akla gelen 0F tanıtım iyi yapılmış demek

0|1
    0|0
  • benimde oflu arkim var çok cins yaa ama iyi kızdır :)

0|0
    0|0
  • onun espirisi daha beter ne zaman off çeksem of trabzonda diyen arkadaşlarım var :/

0|0
    0|0
  • oflu arkadaşım bana oflularla evlenirsen hakkımı helal etmem der her fırsatta

0|0
    0|0
Yükleniyor...