İstanbul 1453 filmi size de Yüzüklerin Efendisi'ni anımsattı mı?

istanbul 1453 filmi size de yüzüklerin efendisini anımsattı mı? sahneler, efektler falan cooook tanıdık geldi nedense(!)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı sahneler helms deep bazısı minastirith bazısı da troy kuşatmasını "hatırlattı" yoksa ne şekilde savaşmalarını bekliyoruz ki.Yada ateş efekti,ok efekti , duman efekti ... gibi efektlerin farklı olmasını beklememiz anormal.Duman efekti duman efektidir.Adamlar tarihi bir film yapmışlar.Konusu dışında saçma sapan yozlaştırılmış bir tarihe kaçmasında.Yavaş yavaş tarihimize dayalı filmler çıkmaya başlar.Daha sonra kendine özgü daha da kaliteli filmlerle karşılaşacağımızdan eminim.

0|0
    0|0
    • konu duman yada kullanılan efektlerin ne oldugu değil... çoğu sahnede kamera/görüntü açıları bile aynı... elbetteki savaş fiminde kullanılacak efektler bellidir ama kullanılıs sekli bu kadar cok benzeyince anormal oluyor!

Kızlar Ne Diyor 2

• boşver ya yapsınlarda az çalıntı olsada olur

0|0
    0|0
  • Fragmani izledim,bazi sahneler Helm`s Deep surlarindaki savasi andiriyor sanki.Ama sadece o kadar,Lotr filminin yerini tutabilecegini sanmiyorum : )

0|0
    0|0
    • genelde surlarin ön plana ciktigi savas sahneleri, birbirini genelde animsatiyor belki de..eski bir film olmasina ragmen bunda da ayni sekilde..

link

• Haklısın... En iyisi film vizyona girince izleyip öyle karar vermek...

Erkekler Ne Diyor 4

• Hepsi savaş sahnesi sonuçta. Amuda kalkıp savaşamazlar ya, mizasenler mecburen aynı olacak hemen hemen.

1|0
    0|0
    • çoğu sahnede kamera/görüntü açıları bile aynı... elbetteki savaş fiminde kullanılacak efektler bellidir ama kullanılıs sekli bu kadar cok benzeyince garip geliyor!

• Daha filmin tamamını görmeden yorum yapmak olmaz derim.

• Kingdom of Heaven ı anımsayanlar da az değil

0|0
    0|0
    • Kingdom of Heaven daki sahneler de Lotr a benziyordu,ama o da Lotr filminin yerini tutamadi bence : )

• İzlemedim daha o filmi

0|0
    0|0
  • öeh

0|0
    0|0
Yükleniyor...