Banabir film önerin?

Izleyip uzun süre etkisinden cikamadiginiz ya da izledigim en iyi film dediginiz film hangisi? Hollywood yapimi olsa sevinirim. Türü fark etmez, daha cok gerilim iyi. Benimki PrisonersBanabir film önerin?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Annemi öldürdüm diye bir film vardı ona bak istersen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• The danish girl. Duygusal zamanlarinizda izlemeyi ama :)

1|0
    0|0
    • değişik bir film bu :)

• @ImaginePerest_ Filmi izlemeyenler olduğu için çok Yorum yapmak istemiyorum aslında ama o adamın yaşadığı süreç kendisini aslında hissettiği kişi olarak yeni bir hayata başlamaya çalışması bu sırada eşinin yaşadıkları falan kendini onların yerine koyabilmek önemli. Aslında sokakta dayak yediği sahne mesela günümüzden cok da farklı değil oysa ki bizi neden ilgilendiriyor ki bu neden o insanı divebilecegimkzi falan dusunuyoruz.. insanlar hala bu zihniyet yüzünden intihar edilirken bu hikayedeki kişi yıllar yıllar önce kendisini kabullenebiliyor ve kendisi olmaktan mutlu bir şekilde gidiyor.

• ben filmi izlemedim ama konuyu biliyorum aşağı yukarı o yüzdende neye empati yapacağımı bilemedim izleyim bakalım nasılmış

• srıp yapımı a serbıan ve fransız yapımı mavı en sıcak renktır bu ıkı fılmın etkısı baya surdu bende

1|0
    0|0
  • mavi yi izle sen :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...