Plak dinleyen var mı?

Evet arkadaşlar hala plak satın alan yada eski plaklarını dinleyen var mı?

Güncellemeler:
yeni heves edenler ve bütçesi olanlara hızlı al'da satılan pionner pl-990'ı tavsiye ederim ayrıca hepsiburada vb. siteler sıfır plak satışı yapmaya başladılar, plak dinlemenin keyfi anlatılmaz yaşanır...

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Evde, babamın sahip olduğu bir adet gıcır gıcır ve orijinal bir Elvis Presley plağı var ve muhtemelen, mutfak fayanslarının birinin arkasına gömülü.

Vermiyor adam. Ölürken kefenime koyacaksınız onu diyor.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ya benim çok hoşuma gidiyo

ama öyle satın alıp dinlemedim

0|0
    0|0
  • bulsam alıcam da bi sanatcının 45 lik , ama evde cok var ibo falan uzun havaa =)) 800 yakın var daha coktu kırlıdılarr cok ii korunmaları lazım

0|0
    0|0
  • Bir Zeki Müren dinlenir

0|0
    0|0
  • yok ya nerdeeeee

0|0
    0|0
  • evde zülfü livanelinin zor yıllar plağı ve beethoven 9. senfoni var. ara ara dinliyoruz ailecek. ama özel bi ilgim yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çocukluğum geldi aklıma.. Pikap bozuk diye, çok çok küçükken o plaklarla firizbi oynayarak kırmıştım hepsini :(

şimdi ise hiç hadi bulayım dinleyeyim demedim.. ama plaklar bana hep ilkokul öncesi yaşlarımı hatırlatır..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Yakında gramafon almayı düşünüyorum.Ne zamandır yapmak istediğim fakat unuttuğum şeylerden biri.Rakımı içerken bir yandan plaktan Tsm dinlemek iyi olurdu.O plağın çizik olması ve verdiği ses bile güzel.

0|0
    0|0
  • kadıköyde var koleksiyoncuları satanları filan

0|0
    0|0
  • Hayır dinlemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...