Elektro Gitarcılar!! Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Amfi dahil 800 lirayı geçmeyecek şekilde hangi marka modeli tavsiye edersiniz?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Cort'u tavsiye ederim.Ampli için 120 tl civarındaki amplileri öneririm, 10 wattlık olanları işini görecektir ev içinde.Boston ya da cort marka olabilir.Ayrıca gitar için floyd rose istiyorsan eğer, o tür gitarlar 700 tl civarından başlar.Gitar klavyesi,kasası, köprüsü,sapı gibi şeyler ileride seni alakadar edeceğinden bunları kafana takmanı tavsiye etmem.Gitar markalarında çok abartı kalitesizliği göz önünde tutmazsak , bunların dışındaki gitarların çoğu aslında kısmen aynıdır.Kaliteyi göz önünde tutmaya ileride başlarsak maddi açıdan daha karlı oluruz.Gitar ve ampli dışında geriye sadece pedal ya da prosesör kalıyor onuda sevdiğin tarza göre seçmelisin.Şu sitelere bakarsan daha detaylı bilgileri elde edebilirsin.Gayet güvenilirdir, ben buradan alışveriş yapıyorum link .Enstruman bilgisi içinde link .

0|1
    0|0
    • Bende mydukkan dan inceliyorum oradan almayı düşünüyorum. İbanez 170 DX düşünüyordum ama bütçeyi biraz geçersem ESP LTD F-50 ile ESP LTD MH-50 arasındayım diyebilirim. Amfi olarak ta Cort MX15 in yeterli olacağını düşünüyorum. MH-50 Floyd rose var ama floyd rose hakkında pek bir bilgim yok, yani olsa ne olur olmasa ne olur bilmiyorum. Şekil itibariyle f-50 çok daha hoşuma gitti

• eğer amfiyle birlikte bir gitar almak istiyosan ekipman kaliten çok beginner düzeyinde olacaktır önce onu baştan söyleyim. İbanez markasının amfi ve gitarlarına bakabilirsin geniş fiyat aralığına sahipler. ama bence en azından ikisinden birini kaliteli al ki ilerde ikisini de değiştirmek yerine birini değiştir.

0|1
    0|0
    • İlk elektro deneyimim olacak, başlangıç için çok iyi bir gitar almak mantıklı gelmedi bana. İbanez 170dx düşünüyorum ama bilmiyorum..

• tabiki ilk aşamada büyük meblalar harcama ama emin ol enstruman kalitesi fark yaratır. o yüzden en azından gitarını mümkün olduğunca kaliteli almaya çalışıp idarelik ucuz bir amfi al.

Yükleniyor...