Kitap yazmaya başladım. Devam etmeli miyim , bırakmalı mi?

Uzun zamandır yapmayı düşündüğüm birseydi , dün başladığım yazımın bugün ikinci bölümünü bitirdim. Sizce devam etmeli miyim , bırakayım mı

https://www.wattpad.com/story/80934539-insan%C4%B1z-sevdik-elbette

• Bence başarılı , devam et 😊
    46% (6)57% (4)50% (10)Oy Ver
  • Zirvede bırak , hiç uğraşma 😂
    15% (2)14% (1)15% (3)Oy Ver
  • Yazdıkların bana hitap etti
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bana hitap etmiyor o yüzden beğenmedim
    23% (3)14% (1)20% (4)Oy Ver
  • 2 bölüm çok uzun kanka okuyamam 👊
    16% (2)15% (1)15% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• "İnsan kitaplarda kendine rastladığı yerlerin altını çizermiş , İnşallah bu yazımda altını çizmek istediğiniz yerlere rastlarsınız." Yani yazmış olduğum yazıda kendi yaşantınızdan kesitler bulabilirsiniz demek istemişsin kesinle devam etmelisin yazmaya çünkü herkes yazmayı başaramaz.

1|0
    0|0
    • 3ay

Sağol, çok teşekkür ediyorum bu güzel yorumun için 😊

• 3ay

Rica ederim yazmanın yazabilmenin ne demek olduğunu biliyorum benimde Nisan ayının sonunda başlayıp üzerinde çalıştığım bir deneme var ne tür yazıyorsun genelde

En İyi Kız Görüşü

• İyi değil ancak bu yoldaysan sakın bırakma. Öncelikle kitap oku, bol bol oku. Yazdıkların okunulmuş şeyler, yanlış anlama ama basit. Sakın bırakma ama. Devam et, öyle karar verilip yazar olunulmuyor maalesef. Bu uğurda çok şey harcamak gerek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Okunma sayısı iki millet not vermisss :) bence başarılı en azından her ilk adini attın umarım son adımda atarsin

1|0
    0|0
  • Basit, biraz kafanı yorman lazım. Bende yazıyorum ama seninkiler çerez gibi geliyor :) Lakin yeteneğin oldugu aşikar.

1|0
    0|0
  • Devam et başarılı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...