Amerikalilar vs. Ingilizler?

Sizce bu iki millet arasindaki farklilar neler?

0|1
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• ikiside sömürgeci ama amerikalılardan daha kibarlar ikisi de siz onların erkeklerini düşlerken onlar başka ırkların kadınlarına namusuna ganimet gözüyle bakıyorlar ama birkaç ırkın birleşmesinden oluşan ingilizler kendini ırk olarak görür başka ırkları hor görür ve ırkının karıştırmak istemez

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Şuna çok çok çok eminim ki Amerikalılar çok rahatlar aile sosyal işler vs fakat İngiliz'ler daha katı kurallara sahipler aileler korumacı iş ahlakı vs derken İngiliz'ler le Amerikalılar gerçekten farklılar

1|1
    0|0
    • Ben de aynen oyle dusunuyorum

• @işkenceci anladım ben milliyetçiyim ve milletin tüm unsurlarını savunurum

• 3ay

Teşekkür ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 6

• amerikalıalr r harfine vurgu yaparak konuşur

1|0
    0|0
  • İkisi de insan.

1|0
    0|0
  • manchester aksanindan nefret ediyorum en cok amerikali ve irlandalilari seviyorum. amerikalilar cana yakin ve sempatik ingilizler ise kibirli ve simarik...

1|0
    0|0
  • ingilizler daha saf bir ırk çok karışmamış. abd de ne arasan var aslında abd li diye bir millet bile yok öyle bir ırk yok. göçmen ülkesi abd

1|0
    0|0
  • Her ikiside emperyalist ama abd diye bir ırk yok ;)

0|0
    0|0
  • Tabikii İngilizler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• amerikanlar daha rahat
    ingilizler biraz daha katı ve nazik

dizilerden bildiğim kadarıyla söylüyorum bunları maalesef :D

1|0
    0|0
  • Ingilizler daha saygili ve disiplinli.

1|0
    0|0
  • Aksanını bir köşeye bırakırsak İngilizler geleneklerine daha bağlılar.

1|0
    0|0
  • Kulturleri

1|0
    0|0
    • Biraz daha acar misin? Kultur bakimindan farkli olduklarini biliyorum

• Yani her seyleri farkli. Ingiltere bir avrupa ulkesi dolayisiyla insanlari cok daha modern, amerika ise pek modern degil cok gosterisci vs

• Amerikalılar biraz sorumsuz ve rahat , ingilizler asil sinsi ve nazik oluyorlar

1|0
    0|0
  • telaffuzlari

1|0
    0|0
  • Irkçılık kötü herkes insan

1|0
    0|0
  • Dil farki var

0|0
    0|0
Yükleniyor...