Gelmiş geçmiş en kötü dizi karakteri kimdir?

Evet arkadaşlar tabi ki çok kötü dizi karakteri var ama maalesef bu kadar sığdı. Benim aralarından en sevdiğim Skyler, en sevmediğim Ramsay Bolton.

• Skyler White (gerçi bence dizinin en iyisiydi)Gelmiş geçmiş en kötü dizi karakteri kimdir?
    5% (4)10% (6)7% (10)Oy Ver
  • Joffrey-RamsayGelmiş geçmiş en kötü dizi karakteri kimdir?
    22% (18)27% (16)24% (34)Oy Ver
  • T-Bag Gelmiş geçmiş en kötü dizi karakteri kimdir?
    6% (5)10% (6)8% (11)Oy Ver
  • Doakes Gelmiş geçmiş en kötü dizi karakteri kimdir?
    1% (1)0% (0)1% (1)Oy Ver
  • BaitusGelmiş geçmiş en kötü dizi karakteri kimdir?
    6% (5)7% (4)6% (9)Oy Ver
  • ferhundeGelmiş geçmiş en kötü dizi karakteri kimdir?
    32% (26)19% (11)26% (37)Oy Ver
  • MukaddesGelmiş geçmiş en kötü dizi karakteri kimdir?
    28% (23)27% (16)28% (39)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
GÜNCEL
3ay hahaha o kadar yabancı karakter içinde kazanan mukaddes oldu :)

0|0
14|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Baitus ne mk?

Batiatus en reyiz dizi kerakteriydi. Roma'da var olmanın bedeli olarak itliğe, puştluğa meyli olmak zorunda olsa da, Spartacus'ü zapturapt altına almak için yaptıkları dışında pek o kadar büyük bir falsosu yoktu. Dönemin şartları.

Doakes ne lan? Doakes kötü adam mıydı? Dexter takozunun bir ipnelik peşinde koştuğunu biliyordu ve ispat etmeye and içmiş bir dava adamıydı. Bu onu kötü adam yapmaz.

Joffrey şımarık bir velet, gülerdim kendisini izlerken. Ramsay hakkaten bu listeye dahil olabilir bak.

Skyler, her ne kadar prsu olarak bilinse de. Aslında sadece hayatını düzene sokmaya çalışan ve bu uğurda kişiliksizliği yüzünden hatalar yapan bir kader kurbanıydı. Ama gıcıktım kendisinin mallıklarına o ayrı.

0|0
    0|0
    • 3ay

doakes kötü adamdı batiatus ta kötü adamdı. ikiside bir çok masumu öldürdü. skyler'a gelince o bence de en iyi dizi karakteriydi ama dediğim gibi anketlerden aldım. joffrey desen dizinin başrol adamını en çok sevilen adamı öldürdü. en kötü olmayı hak ediyor.

• 3ay

Batiatus bundan 2027 sene önce yaşamış, büyük haksızlıklarla mücadele eden bir hırlı lanistaydı. Roma'dan bahsediyoruz, ki Sura dışında öldürdüğü aman aman bir masum yok. Ovidius ipnesi hakettiydi, Solonius desen ayrı ipneydi, Barca'yı hain zannediyordu yapacak birşey yoktu, Varro'yu eli mahkum olduğu için öldürttü, o magistrate de kendisini ezip emeklerinin karşılığını vermeyen bir o çocuğuydu.

Spartacus'ün karısını da 'Ulan bu salak başka türlü rahat durmaz' diyerekten kestirdiydi.

Şerefsizlik olabilir, ama o devirde o konumdaki bir adam başka türlü var olamaz. Kendisinin Spartacus'a ayrı bir saygısı, sevgisi vardı, babasına yaranmak istiyordu vesaire.

Doakes'un ne kötülüğünü gördün lan? O dizide kötü adam Dexter malozuydu. Rica ediyorum adam kesen bir sosyopatu her ne kadar sempatik de olsa haklı görme. Dexter'ı burda benden sıkı takip etmiş adam yoktur, taa ilk zamanlarında, 2006'da izlemeye başlamıştım, yok öyle bişey.

• 3ay

Joffrey piçinin de en mazur görülebilecek hayvanlığı Eddard'ı öldürtmesiydi. Çocuk Eddard'ı hakkaten hain sanıyordu ve kendini de o tahtın gerçek varisi sanıyordu.

Zaten mal bir sadist, 15-16 yaşlarında bir bebe ki kitaplarda yaşı 13 idi.

O ortamda ne yapacak? Aklınca 'Ben anamın her dediğini yapmam' tribi çekip Eddard'ın kellesini aldı.

Orda asıl suç o şerefsizler çetesine ve Sansa malına güvenip boyun eğen ve şerefi iki paralık olmuş biçimde kellesini kaptıran Eddard Stark'daydı. Ki baba adam olması, biraz salak olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Kitaplarda daha zekidir kendisi gerçi.

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 17

Yükleniyor...