Karamanoğullarını hiçmi duymadınız?

Benim profil resmimin israil ile hiç alakası yok bazı cahil kesimler durduk yere küfür ediyor az önce kızın biri etti bu israil bayrağı değil diyom kafadı basmıyor

Bu bayrak karamanoğullarına ayit vede hz süleymanın mührü

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Karamanoğullarının bayrağını bilmiyordum yeni bir şey daha öğrendim teşekkürler.
    Ama merak ettim bu beyliğe ve bayrağına nereden merak sardın? İlgini neden çekti?

0|0
    0|0
    • 3ay

Bizim köyde karamanoğullarının yaptığı tarihi yerler var birde geçen sene köyde karamanoğullarına ayit gömü buldum o yüzden ilgimi çekiyor

• 3ay

gömü mü vayyy :D

En İyi Erkek Görüşü

• Evet haklısın biraz tarihe ilgili olan araştıran çoğu kişi bunu bilir, ayrıca bilmese dahi kimsenin kimseye dini ya da siyasi veya herhangi bir görüşünden dolayı aşağılamaya küfür etmeye hakkı yok, ama gel gör ki bazı insanlarımız hala bazı şeyleri aşamamışlar, kafalarındaki ön yargıları atamamışlar, benim sana tavsiyem yinede bu tarz resimleri kullanma yasak ya da hatalı olduğun için değil tabiki, bu sembol insanların aklına sadece yahudiliği ya da israil i getirdiği için, yani sende suç yok suç cehaletin ve cahillerin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kültürsüzlük bu olsa gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Davut peygamberin yıldızına hakaret etmek doğru değil bence de

0|0
    0|0
  • Kanka hepsi cahil boşver. Şayet israil bayrağı dahi olsa kim ne hakla laf söylüyor?

0|0
    0|0
  • Sadece yıldız görünüyor ondan öyle sanıyorlar

0|0
    0|0
  • Hz Süleyman zaten İsrael'in kralıydı. Musevidir.

0|0
    0|0
  • Duydum Aynen o bayrak karaman oğullarının ilk gördüğümde şaşırmıştım hatta Unuverisal Europan4

0|0
    0|0
  • Süleyman peygambere ayit oldugununerden biliyorsun? delilin nedir

0|0
    0|0
  • Evet adam doğru söylüyor Bu mühür'den Barbaros Hayrettin'dede vardı.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ekstradan bu mühürün anlamı Hz. Süleyman'ın genelde denizdeki doğa olaylarını mucize ile yönetmesinden dolayı Barbaros'ta vardır.

• niye karamanoğlu peki özel bir anlamı var mı

0|0
    0|0
  • Seni pis israilli...

0|0
    0|1
  • Siz İSRAİL li misiniz? Siz YAHUDİ misiniz? Siz MOSSAD ajanı mısınız? Siz Karaman oğlu mehmet bey misiniz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...