Duygusal ve pek bilinmedik parçalar onerir misiniz yabancida olabilir?

Bilindik olmasim dinlemiyorum onlari

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• John Waite missing you
    Fırat tanış yani olmuyor
    tango with lions in a bar
    Sleeping with sirens roger rabbit

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Zamanın silemedikleriyle derinleşir zaman kuyusu - Dr. Fuchs

https://www.youtube.com/watch?v=bGDJQB2kwUo

Zamanın silemedikleriyle denrinleşir zaman kuyusu
    Karardıkça uzaklaşır sesler ve gökyüzü görme duyusu
    Hayallere gömülü ateş çemberi sarar çevreni ister istemez
    Herkesi ve seni rüyadan uyandırmaya geldim
    Işıksız caddelere ışık oldum yurudum durdum elimde fenerim onun adı rap
    Ilk başladığımda hiç bir evin ışığı yanmazdı o zamanlarda vardı başımda resimlerden bildiğiniz kep
    Hiç bir zaman silinemez verdiğim emekler saklanabilir belki hırsız kalplerde kelepçeli halde bekler
    Havlamayan doslarımdan yedim en sert ısırıkları ona rağmen korkmadan uzatırım elimi hemde hala
    Bana soruluyor nefretim bilgili kahinlerin elinde gömüldü mikrafonlar toprağa bizden yılar önce
    Benim için herkes aynı inkar edemeyecek kadarda kalbinizde kelepçeli sırlarım var hemde tonla
    Matador edasında takılanlar bugün boğanın acımasızlığına yenik düşeceklerse sebebi yine benim
    Hayal görmeyi çoktan bıraktım ben aslında bilmediğim bir adımda atamdımki hayatım tos pembede olmadı
    Yinede kovmadım değerlerimi ayaklar altına almadım savaşta acımasızca kılıç savurdum evet bu doğrudur
    Ve sizin gibileri ne ısırabilir nede hançerlerim aramızdaki farkın adı adalet cesaret ve onur
    Dönesim var geçmişin izleri silinemez bak sorular var ayıklayamadığım tonlarca birikmiş hatıralardan suskunsun diline mühür vurmuş gibi mahkumsun
    Kapa gözlerini bir anda ölüm faniye var
    Uzun bir yol seninki kayıplarını bulmak adına kaybolursun öyleki
    Zaman siler geçmiş izleri gidenin hali meçhul yolunu kapatır karanlığın sisleri
    Hızla başını yeren kaldırmalısın kopan parçalarını bulup yaranı sardırmalısın
    Farkedilmeden içine ağlamalısın tuzlu damlalarını yanaklarına düşürmemelisin
    Bir anda hayallerine kuşku cenk eder ve adamı mahfeder içten ateş yakar dışta gözüne gülücük yansır
    o yüzde tek bir andır gelip geçici heveslerine kanıp kendin ekmek bandır
    Hayat tadıyla hayat nefsi imtehan yolun yarısı evlat

0|0
    0|0
  • Berkay gitmeseydin şarkısı akustiğini dinleme youtube de normalini dinle çünkü piyanist şarkının işine etmiş. Emin ol bir dinle 4 5 sefer yine dinlersin

1|0
    0|0
  • A thousand years ingilizce şarkı anlarsan

1|0
    0|0
  • https://youtu.be/NJsa6-y4sDs pek duygusal sayılmaz ama

0|0
    0|0
  • deform to form a star

0|0
    0|0
  • Engin nursani dinle

0|0
    0|0
  • Tam adamını da buldun aslında ama artık şarkı paylaşımını kimse hak etmiyor nankörler.

0|0
    0|0
  • without u i m nothing
    sweet prince
    burger queen
    creep
    bloodflower

0|0
    0|0
  • Drug song - dave bixby

0|0
    0|0
  • Vice-deniz kızı 2

0|0
    0|0
  • ezginin günlüğü - eksik bir şey

0|0
    0|0
  • gökhan doğanay umutsuzlar dinle teşekkür edeceksin

0|0
    0|0
  • Baby blue bump

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• eflatun-şarap

0|0
    0|0
  • Muse-unintended , john lennon - oh my love , yavuz çetin -sadece senin olmak , nil ipek - sağanak yağmurlu şarkı

0|0
    0|0
  • scorpions - when the smoke is going down

0|0
    0|0
  • Henry lee

0|0
    0|0
Yükleniyor...