Sesiniz güzel mi?

Sesiniz güzel mi ?Şarkı söylermisiniz tek başınıza enstrüman çalarak
***Hangi şarkı sizi anlatıyor?
Enstrüman çalarmısınız

Beni en iyi anlatan parça teoman'ın serseri parçası olmuştur "aynaya bakmam kendimi bilmem hayat acıtınca dünyayı sevmem ne yazık ki tek tabanca serseri doğdum serseri ölcem" ✊
Peki ya sizi anlatan parça?

Güncellemeler:
Saz söz türkü ne çalar ne söylersiniz
Patlak hoparlör gibi mi sesiniz var 😁

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gitar ve Piyano çalıyorum sesim de eh. Ne çok güzel ne de çok kötü. Fark ettim de beni anlatan bir şarkı yok. 😅 Sevdiğim tüm şarkılar melankolik içerikli ben ise mutluyum. 🙄

0|1
    0|0
    • Piyanoya bayılırım ama calmayı bilmem ögret bana sensey 👊 hayranınım idolümsün

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• Severim o şarkıyı 👍 gitar çalıyorum az çok, şarkı soylemeyi seviyorum millet beğenir genelde ama bilemedim 😂

0|1
    0|0
  • Sesim güzeldir.. etrafımdaki herkes çok beğeniyor.. bende beğeniyorum👅 Toygar Işıklı - Ben kötü biri değilim. "Ben kötü biri değilim, sadece sessizliği bilirim. İnan çok kelime bulurum içimde bana ait iyiye dair.." Yakında piyano calacağım inşallah

0|1
    0|0
    • Sen kötü biri deyilsin iyisin iyi sesinde iyiyse piyanoda calarsan tamamsın evlenmeyi düsünmüyordum simdi aklımdan bir gecirdim öyle 😁

• ögggg berbat :s

0|1
    0|0
  • Kargalar kisır kalır 😂

0|1
    0|0
  • Güzeldir ama ince

0|1
    0|0
  • skid row - youth gone wild azıcık beni anlatır efsanelerimden :')
    gitar çalarım ama sesim berbattır 😅

0|1
    0|0
  • İdare eder söylemeyi severim nil ipek-sağanak yağmurlu şarkı.

0|1
    0|0
    • Yağmur dedinde birgün kosarak yagmurdan kacıyordum biyere sıgındım ama donuma kadar islanmistim bir kız vardı yanımda ahmet kayadan yagmur yagar ıslanırsın parcasını soylemeye basladı bende eslik etmistim sonra birlikte islana islana yürüdük baya mazimiz olmustu tabi ciddi bir konu yok benim iliskilerimde ve hepte öyleleri denk gelir takılirız sadece

• Viyak viyak.😣

0|1
    0|0
  • Sesim güzel, piyano çalıyorum. Deneyimim pek yok ama bir kafede bir ara solistlik yapmışlığım var..

0|1
    0|0
    • +++ piyanoya bayılıyom harikasın süper ultra duble iyisin 👂sonsuza kadar dinlerim cal söyle yeterki

• Değil ama yinede söylerim kendi kendime

0|1
    0|0
  • Piyano çalıyorum. Yani iyi de denir orta da kötü denemez ama😄

0|1
    0|0
    • Piyano ögret senseyim ol bende cekirgen olayım bildiģin herseyi ögret ya hastasıyım piyanonun bigün ögrenicem ama

• Herkes güzel der ama kötü bence

0|1
    0|0
  • Sesim pek güzel değildir ama şarkı söylemeyi severim. Bir ara gitar öğreniyordum onu da yarıda bıraktım...

0|1
    0|0
    • Devam etmelisin bence

• Aynısını benim saf bir arkadasımda yasadı sözüm sana deyil yanlıs anlama cok caba sarf ettim düsüncelerini deyistirebilmek icin hatta intihar ediyordu vazgecirdim kolay olmadi ama sonra benden ögrendikleriyle bana üstünlük gösterisi yaptı insanlara hic güvenmem kimseye buyüzden tek yaşıyorum ve mutluyum

• Cigeri beş para etmez indanlar icin ne üzülcen bu konu okadar kapsamlı ki anlatmakla bitmez

• Sadece konuşurken güzel

0|1
    0|0
  • Değil

0|1
    0|0
  • Gitarda teoman mevsim rüzgarları çalıp söylerim sonra gesi bağları ve en sevdiğim pamela istanbul😂

0|1
    0|0
    • Aska inanmam ama müzik denince fark etmiyor harikasın yitirdim yarimi aranıyorum sesini duyabiliyorum usuldan @ashlie kıraçtan yüce dağbaşını da söylemeni tavsiye ederim cok beyenirler

• Tavsiyen için teşekkür ederim denicem👍🏻başka önerilerin varsa söyleyebilirsin🙋🏻

• Rica ederim caz seviyorsan yaşar güvenir derim sensiz sadet neymis, yanlızımdan pekcok yanlızım eskilerden haluk levent sevenler aģlarmış vs...

• Poh gibi

0|1
    0|0
  • Fena değil

0|1
    0|0
  • Güzel değil

0|1
    0|0
  • türkü söylerke sesimi çok beğenirler

0|1
    0|0
    • Ne söylersin mesela ben aska inanmam ama sarkılar hep ask üzerine yazılmıstır bir cogu müzigide sevdigimden ne olursa dinlerim söylerim

• Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...