Cafe Market & Weekend Bakery Vol:1 hakkında bilginiz var mı?

Arkadaşlar 18 Aralık Pazar Günü Galata Kulesi, Sokak 15'te özgün tasarım ürünlerinin satılacağı nostaljik bir ortam oluşturulacakmış. Bir kaç zamandır söylentileri duyup takip ediyordum ve en sonunda facebookta bugüne özel bir etkinliğin oluşturulduğunu gördüm sizlerle de paylaşmak istedim. Bunun yanısıra dünyaca ünlü lezzetler ve ikinci el eşya satışı da yapılacak bu nostaljik günde. ''Eğer sizlerin de elden çıkarmayı düşündüğünüz ürünler varsa gelin konuşalım diyor'' Cafe Market işleticisi. Aynı zamanda bu etkinliğin her hafta yenilenmesi hedefleniyormuş. Böylesi güzel bir etkinlikten haberi olmayanları bilgilendirmek istedim. Okuduğunuz için teşekkürler...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• özgün tasarım ürünleri derken neler mesela?

0|0
    0|0
    • t-shirtler, kolyeler, 60lar çanta tasarımı, cüzdanlar, nostaljik el yapımı maketler, çocuklar için oyuncaklar, uyku tulumları pijamalar, bileklikler, farklı tasarım ayakkabılar, küpeler, minderler.. benim takip edebildiğim bunlar.. aynı zamanda ''Ev yapımı ekmeklerle yapılmış sandviçler, tatlı tuzlu muffinler, cupcakeler, kurabiyler, sıcak şarap, tabii ki kahve ve dünyanın her yerinden çaylar tadacağınız:** Weekend Bakery !**, '' demiş Galata house.

Ve ikinci el eşyalar plaklar falan olucakmış.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...