İnsan bilmediklerine inanır eğer tanrının kesin olarak var olduğunu söyleyemiyorsan sadece bir ihtimale inanmıyorsun?

Elimde bir taş olduğunu söylüyorum ama bilmiyorsun bana inanıyorsun çünkü arkadaşınım ama yalanda söylemiş olabilirim bilmiyorsun sadce inanıyorsun. Tanrıya inanmanın bundan farklı olduğunu isabat edemessin onu hiç görmedin hiç yaşamadın o sadece bir varsayım ve varsayımlar için ruhunu bir köleye dönüştürmüşsün. Neden bunu yapıyorsun?

Güncellemeler:
3ay İnsan bilmediklerine inanır eğer tanrının kesin olarak var olduğunu söyleyemiyorsan sen sadece bir ihtimale inanıyorsun?

0|2
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Allahı görmedim ama islamdaki bazı seyleri uyguladım. Hacet namazı mesela.

0|0
    0|0
  • Gecmişe dayanarak Allah a inkar edemeyiz oba ait ayetler süre ler bilim adamları bile Süre ayet Kuran bunlarn bir çoğuna bakarak bilimsel leşiyor mesela bir çok hıristiyan Tanrı yani Allahın var olduna inanıyrlar sadece Farklı peygamberleri peki hic düşündün mü Hristiyanlar inanıyor sa demekki var

0|0
    0|0
    • 3ay

Kanıtlamak zorunda değilsin sadece bilmelisin eğer tanrıyı bilmiyorsan nasıl emin olabilirsin hatta şöyle derler bilenle bilmeyen hiç bir olur mu

• 3ay

Ateistler hep kendilerini daha ileri zeka olduklarnı sanırlar ama bilmez ler Kendileri tam bir Aptal

• 3ay

Başkalarını aşağılamak senin egonu yüceltebilir ama kimsenin umrunda olmaz ego sahtedir.

Erkekler Ne Diyor 1

• inanabilirsin ama bundan bir yanlışlık yok ki? :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende bundan bahsediyorum inanmak kesinliği olmyan durumlar için kullanılır kesinse kesindir kimse tanrı kesin vardır diyebilir mi

• 3ay

dogru kalıplarüzerine inşaa ediliyor toplmlar.. bakılım öbür taraftagörürüz mevzuyu

• 3ay

Tamam. :D

Yükleniyor...