Killswitch Engege-This Fire Burns Metalcore Vokal cover Dinlermisiniz?

Tarzdan tarza atlarken hiç kendi asıl tarzım olan metalcore söylememiştim. Söylediğim şarkı aynı zamanda WWEdeki Cm Punk adlı güreşçinin giriş müziğidir. Vokaller tamamen bana ait scream vokal ve clean vokaller tabikide. Amatör kayıt mixide masteringide ben yapıyorum deneye deneye öğrene öğrene. Umarım hoşunuza gider...
Şarkını sözleri Türkçe çevirisiyle

• Beğendim
    25% (2)50% (1)30% (3)Oy Ver
  • Beğenmedim
    12% (1)50% (1)20% (2)Oy Ver
  • Bu tarz dinlemiyorum yorum yok bakmaya geldim
    63% (5)0% (0)50% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Metal!

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• neden ben brutal yapamıyorum. bayılırım da üstelik. şarkı söylüyorum ama sesim berrak, brutal ise apayrı bir şey :(
    coverı gayet başarılı buldum kesinlikle devam etmelisin ;)

0|2
    0|0
    • 3ay

Brutal scream vokal ve diğer extreme vokal türleri zordur. Denemeside yapmasıda zaman ister risklidir.2 senedir bu vokalleri icra ediyorum. Ortalama 1 senede brutal vokal olabildim. İnanın daha kalın tonlara çıkabiliyorum guttural vokal gibi eğer deathcore türünü dinlerseniz dediğim vokal türünü anlarsınız. Kanalımdan diğer videolarıma bakalabilirsiniz. Devam ediyorum edeceğimde bu benim hobim seviyorum:)

• 3ay

anladım:) hammer smashed face'i daha önce dinlememiştim, az önce baktım. mesela evisceration plague'dekinden daha farklı bir vokal kullanmış:)

• 3ay

Dediğiniz parçayıda ben dinlemedim. Evet Hammer smashed face albümü grindcore havasında bir albümdü orada vokaller grindcore guttural vokaldi. Şimdiki tonlar Low scream tarzında gidiyor derinden kalın brutaller pek yok

En İyi Erkek Görüşü

• Bir öncekini dinledim iyiydi her geçen gün üstüne bir şeyler koyarak devam ediyorsun. 😉
    Artık yakın zamanda bir grup kurarsın kendi albümünü yaparsın kimbilir belkide Rock'n Coke, da yerini alırsın.

0|1
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ediyorum abi:) Evet elimden geldikçe birşeyler katıyorum. Gitar öğreniyorum.14 senelik gitar çalan bir abim var aynı zaman 2 senede şan dersi almış. Sesi süper O sese gitse bir sürü kişiyi eler o derece. Ondan ders alıyorum gitarı çalmaya başladıgımda yanında vokalde öğretecek. Grup olaylarına gelirsek 1 kaç yerden teklif geldi askerliğime az bir süre kaldığı için Onları yarı yolda bırakmak istemediğimi söyledim. Askerden sonra daha iyi olcak. Ben müziğe hobi amaçlı bakıyorum bakarsın ticariye döner. Tabi ozamanda piyasa müziği oluyor:)

• 3ay

Rica ederim 😊 hayırlısı olsun

Kızlar Ne Diyor 1

• Videoyu acmadan alev effecti gördüm sjsjjs oncekindeki ses daha guzeldi ama buda guzel 👏

0|1
    0|0
    • 3ay

Şarkıya uysun diye. Teşekkürler;)

Erkekler Ne Diyor 1

• Yine başarılı. Ben de alttaki arkadaş gibi düşünüyorum. Hobinden para kazanmak dünyanın en güzel şeylerinden biri.😄Yolun açık olur inşallah.

0|1
    0|0
    • 3ay

Bencede öyledir:) Teşekkürler dostum seninde:)

Yükleniyor...