Elektrogitar önerisi alabilir miyim?

İlk gitarımı, elektrogitarım oluyor büyüsüne kapılmış bir şekilde pek araştırmadan bir anlık hevesle almıştım diyebilirim. Gitarımla yıldızımız çoğu zaman barışmadı. Hiç barışmadı aslında. Elektronik bateri alacaktım ancak eve 2-3 ayda bir gidebildiğim için gitarımı yenileyeyim bari dedim. Ibanez s ya da sa serilerinden bir gitar önerisi rica ediyorum 1000 dollara kadar :) Aslında rg-rga de olabilir biraz estetik yönden etkilesin istiyorum sadece. Birde gitarda beyaz renk görmeye katlanamıyorum, tek renk ya da parlak tonda bir gitar olursa sevinirim.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesinlikle önce normal gitar kullanmalısın daha sonra elekro

0|0
    0|0
    • 7 senedir klasik gitar çalıyorum, elektro gitarım da var. Ben yeni bir gitar almak istiyorum bu arada o önce klasik gitar sonra elektro olayı da biraz halk efsanesi diyebilirim :)

• Kız kardeşimle birlikte başlamıştık onun da etkisiyle onu geçeyim diye baya çalışıp iyi yerlere gelmiştim vaktiyle ara vermek zorunda kaldım işte 1 senedir de elektro çalıyorum. Elektro klasiğe göre daha farklı ama zaman ayırdıktan sonra üstesinden geliniyor. Ben mesela Blues ve Jazz dinlemezdim, gerçi hala daha Jazz dinlemem ama çalmak inanılmaz derecede güzel :)

• Bende söylemeyi çok seviyorum sesin idare eder, ama çalmak bana göre değil

Erkekler Ne Diyor 1

• Schecter C serilerine bir bak derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...