Askerlik şubelerinin kapatılacak olmasını nasıl yorumluyorsunuz?

Hükümetin askerlik şubelerini kapatma kararını nasıl yorumluyorsunuz?

Güncellemeler:
Haberi buradan takip edebilirsiniz arkadaşlar.

link

Söz konusu durumun yani işlerin net üzerinden yapılacak olmasının gizlilik prensibi açısından tehdit oluşturması riskinin varlığına katılıyor musunuz? .

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Pekkomik gerçektende komiksiniz! Değerli vergileriniz boşuna gitmiyor merak etmeyin. Net üzerinde sevk işlemi gerçekleştiremessiniz, ceza evinden çıkan yükümlüleride net üzerinden sevk edemessiniz. En önemlisi Seferberlik durumunda MMMK kararlarını net üzerinden alıp yükümlülere birliğine git nasıl gidersen git diyemezsiniz. Askerlikle ilişkisi olmayan yorum yaptığı kurum hakkında hiçbir fikri olmayan bir insanın vergilerinin boşuna gittiğini düşünmesi beni çok şaşırttı. Birde artık senin maaşını benim vergim ödüyor düşüncesinden vaz geçin. Çok istiyorsan seniin ödediğin vergiyi (ki zaten büyük bir kısmını bende ödüyorum) ben senin yerine yatırayım. Sende benim yerime git dağda bayırda görev yap!

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• eğer e-devleti adam gibi işletebilirlerse, gayet mantıklı.

sonuçta işlevini yerine getiremeyen bir kurumun açık tutulmasının anlamı yok, oranın ısınma, aydınlanma masrafını da benim vergilemirm ödüyor, hiç yere hem de.

0|0
    0|0
  • ilgim dışı hayırlısı olsun :)

0|0
    0|0
  • en güzeli korkulacak bişey yok her işlemimiz net üzerinden ünv basvuru kayıt ne desen var bence süper olur ama sadece işin ciddiyeti kaçar

0|0
    0|0
  • Owww çok fena!

0|0
    0|0
  • kapatıp nereyi acıcak işlemler kesinlikle net üzerinden olur

0|0
    0|0
  • tartışmak gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bi tarih dAha siliniyor:D

0|0
    0|0
  • teknolojiye ayak uydurmak adına kapatılabilir. sonuçta net üzerinden işler daha kolay ve zahmetsiz yapılacak. devlet tasarruf edecek.

0|0
    0|0
  • doğru bi karar. askerlere maaş bağlanmalı. hiç kimsenin cocugu kıymetsiz değil ya parasını vereceksin yada paralı askerliği getireceksin

0|0
    0|0
  • Bence o askerlik şubelerinin görevi topluma askerlik yapmayı hatırlatmaktı, üzüldüm doğrusu.

0|0
    0|0
  • askerlik şubeleri kapanıyormu? şaşırdılar artık...umarım onları da kapatan bulunur.

0|0
    0|0
  • nezaman dediler bunu ya ciddimi ilk defa duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...