Rüya görüyormusunuz?...

Rüya görüyormusunuz rüyanızın normal hayatınızda gelecek günlerinize ışık tuttuğuna inanıyormusunuz. ( rüyanız gerçek oldumu )

0|0
97

En İyi Kız Görüşü

• çok sık ve saçma sapan rüyalar görüyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• görüyorum ama sabah hatrlamıyorum ne gördüğümü

0|0
    0|0
  • Arkası yarın uzun metraj görüyorum hem de, tuttuğu oluyor arada

0|0
    0|0
  • Evet... Bkz. link

0|0
    0|0
  • Arada görüyorum. Bi anlam ifade ettiklerini sanmıyorum.

Bugün rüyamda hamileydim mesela.

0|0
    0|0
  • Evet Arada Görüyorum Uzun süre Etkisinde Kalıyorum Bazen Çıkıyo:)

0|0
    0|0
  • Görüyorum, herkes gibi. Arada rüya tabirlerini okuyorum ama inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • rüya gorürüm, ama gelecekle ilgili olduğuna inanmayrum.

0|0
    0|0
  • Yahu Ben bir rüyaya çok kafayı taktım aslında Nasıl söylesem Çalıştığım yerde Çok yakışıklı ama evli bir amirim var. Onu rüyamda İş yerınde beni kafamı kapıya dayayım benimle öpüştüğünü ve bunu kimseye söyleme dediğini gördüm. Aslında reelde onunla ilgili aklımdan hiçbir şey geçirmedim etkisinde kalayım,daha sonra ikinci bir rüyayı da gördüm aynı şekilde. Daha sonra reel hayatta birgun odaya girdiğinde bana Bakarak ''beni seveceksen böyle sev'' dedi. RÜYAYI KİMSE İLE PAYLAŞMAMIŞTIM.Daha sonra 1 hafta bana bakışmalar başladı. Yine şarkılar ile göndermeler yapıyor,bir günde durduk yere bana bakarak '' Kader utansın'' dedi.

Rüyam gerçek mi oluyor nedir anlamadım ? Birde sen yorumla :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Her gece rüya görürüz ama çoğunu unuturuz tabi aklımda kalanlarda oluyo ama ben takmam öyle şeyleri gerçi bir rüya var şimdi aklıma getirdin :) Baya ürpermiştim gerçek gibiydi.

0|0
    0|0
  • Işık tuttuğuna inanmıyorum ama gerçekleşen rüyalarım oldu. Öyle yuvarlak şeyler değil. Hani birinin öldüğünü gördüm oldu türünden şeyler değil. Sanki, yaşanılan bir şeyi kamerayla çekmişsin ve tekrar izliyorsun gibi (hem de uzun metraj) yaşadım. Hem de her detayıyla yaşadım, gördüm. Çok sıradışı bir durum.

0|0
    0|0
  • çok edepsiz rüya gördüm

sabaha karşı

0|0
    0|0
  • her gece düzenli korkutuluyorum son zamanlarda

0|0
    0|0
  • Rüya görürüm mesela bu gece afedersin ama rüyamda bir çekici kız gördüm tam hatırlamamakla beraber galiba mayolu bikinili falandı baya yakınlaşmıştım sonra rüya bitti uyandım rüyanın devam etmesini isterdim :)

0|0
    0|0
  • Rüya görüyorum ama çoğunu ertesi gün, gün içerisinde unutuyorum.

0|0
    0|0
  • Günde 3-4, en az 2 tanesini net hatırlarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...