Sanat, Tasarım, Teknoloji, alanlarında ne kadar yeterlisiniz neler yaparsınız?

Merhaba hepimiz bir şeylerle ilgilenmeyi severiz ilgilenmek isteriz, hobimiz bazen işimiz olur bazen bizim stresli pek çok şeyden uzaklaşmamızı sağlar; bir klasmana bir kalıba sığdırırsak sanat, tasarım, teknoloji sizlere ne kattı eski sizle değerlendirince şu anki halinizden bu alanlara göre neler başardınız ne noktadasınız?

1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• cok guzel sarki soyluyorum bir de ustune gitar caliyorum kendimi 4 senede yapamazsin diyenlerr nazaran cok gelistirdim sahne aldim bir kac yerde hatta. onun disinda cok guzel makyaj yaparim make up artistleri gibi cok. yetenekliyim sac da boyuyorum saci aciyorum sari mavi yesil kirmizi siyah her tona boyarim. her tene ve her yuze uygun makyaj da yapabiliyorum ve cevremdekiler hayran kaliyor herkesten bir tik daha ustte yapiyorum cunku cok seviyorum. ilerdede bu alabda bir yere gelicegimi biliyorum. ayrica spor konusunda da baya iradeliyim ve cok seviyorum ozellikle plates. ovmus gibi oldum ama mutevazilik yapamasim bu sefer djdndjdj

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanat ve tasarimi severim elim yatkın hobi olarak da ilgileniyorum okudugum bolumle de ilgili ama teknoloji biraz uzak

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

• yeterli değilim

0|1
    0|0
  • Yetersizim

0|1
    0|0
Yükleniyor...