Üzülüyorum😔 Bu sayfada ancak se*s?

Bu sayfada se*s ile ilgi soru sor cevap yazan 50 kisiyi bulur ama seviyeli bir konu ac belki elinle sayacagin kadar az kisi cevap verir. Türk milletimiz gecekten bu kadar nefsine düskün baska seviyeli konular hakkinda tartisamiyacak kadar cahil mi?

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Seks konusunda herkesin söyleyebileceği bir şey varken seviyeli konularda sadece o konuya hakim olanlar konuşabiliyor. Belki bu yüzden böyle bir uçurum oluşuyor olabilir. :)

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nefsine düşkün olduğu ortada

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Camiye gidersen herkesi müslüman sanırsın, hastaneye gidersen herkesi hasta, AVM ye gidersen herkesi alışverişte, denize gidersen herkesi sahilde, bankaya gidersen herkesi kuyrukta sanırsın. Bu yüzden bu algıda seçicilikle ilgilidir. Siteye bunu itham etmek. Çalışan modlara yöneticilere haksızlık olur. Çabalıyorlar, uğraşıyorlar. Sende algıdaki seçimini değiştir. Üstelik bu cinsel konuları konuşabildiğimiz yerler o kadar az ki. İkinci önerim elbette hoşuna gitmeyen konuları engelleyerek bir nebze sende kendine filtre uygulamandır.

1|0
    0|0
  • Cinselliği konuşmak cahillik demek diye çıkışabilirdim ama bir bakıma haklısında. Diğer insanları bilemem ama benim umrumda değil kimin ne yazdığı. Burası eğitim yeri misyonu özelliğide taşımıyor.
    Kısacası ağzı olan yazışıyor.
    Sanal ortamları eleştirmek bana komik geliyor.

0|0
    0|0
  • Sanırım

1|0
    0|0
  • Çünkü milletin aklı şeyinde. Çok haklısın.

1|0
    0|0
  • ahhhh ahhhh daha önce ne sorular ne benceler sordum sonra vazgeçtim artık sadece görüş atıyorum tamda bu sebepten :(

1|0
    0|0
  • Sekste çok can alıcı ve zevkli ama o kategorinin soruları diğerlerini bakmayı azaltıyor birazda. Ama fark etmez milletin ilgisini çekecek cinsellik harici şeyleri soruncada baya cevap veren oluyor. Millet bu kadar cinsellik düşkünüyse toplumsal sorundur her kes, kendi payına düşeni yapmalı. Mesela bir erkeğe kız ayarlayabilirsin. Ha bu dediğim ihtiyaç modu ama cinsellik o kadar zevkli iş ki elde etsende konuşmak ister çoğu. Zaten diğer ülkelerde de çok ilgi görüyor biz kadar abartılı olmasa da.

0|0
    0|0
  • Kitap oku kitap, boş konuşma. <3 Bu sayfalar öyle, madem senin ne işin var bu sitede? Kapa çeneni !! Kitap oku..
    media.giphy.com/media/I8zjOQ2PUBZaE/giphy.gif</a>

0|0
    0|0
  • say bakalım beş hececileri

0|0
    0|0
  • evet cahil, üzülmeye devam

1|0
    0|0
  • aklında. Deli sorular.. 😂🔫

0|0
    0|0
  • Fake kardeşde milleti işletiyor :D

0|0
    0|0
  • Aynen öyle. Mantıkları, "Nefes alsın yeter." Bu yüzden gerçekten seven insan sayısı da yok denecek kadar az ne yazık ki.

0|0
    0|0
    • Pek aska meske inanmiyorum. Aliskanliklara inanirim sadece

• Aşk diye bir şey var aslında. Her ne kadar bunca yıllık ömrümde bir kez, birbirini gerçekten seven bir çiftle karşılaşmış olsam da var. Tek sorun, doğru insanı bulamamak.

• Boşuna demiyorlar turkiye seksin afrikası diye okadar çok abaza varki inanilmaz bir taciz var bayanlara karşı sanal alemde

0|0
    0|0
    • Ama o gercek hayatda da öyle ya. Ben izin icin geldigim zaman gercekten farkini görüyorum biraz acik olmasa bile dikkat cekici giyin bakan bakana... Halbuki tr de de artik acik cok ve millet eskisi gibi se*s ac kalmiyorki. Yani veren cok maalesef artik onu demek istedim

• Aklı iki bacak arasinda olan çok malesef turkiyede

• 👍🏻

• Tartışırız abla sorun değil

0|0
    0|0
  • Turkiyenin cahil olmadığını bilmeyen mi var?
    Sen kendini geliştirmeye bak, ben öyle yaptım

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum. Zaten sitenin yüzde 60 aklı ile cevap vermiyor ve sormuyor bu aşikar. Geriye kalan %40 ı ile ilgileniyorum ben :)

0|0
    0|0
  • Sıfır sıfır sıfır.. Ne de güzel söyledin.. Bide erkek sorarsa 10 kız sorarsa 50 yorum gelir. Xper kasanlar hep bel altından vuruyor 😀

0|0
    0|0
  • Bak seks kelimesi geçti gene aynı sayıda cevap geldi. Sanal ortamda insanların dünyayı kurtamalarını mı bekliyorsun?

0|0
    0|0
  • Zaten cinselligi bu ulkede kaldirirsan. Kadin cinsinin kole gibi calistirip parasi icin sevdiklerini goreceksin. Seviye olayina gelince ise bu konuda butun toplumlar ayni merak etme. Ancak bizde isi abartma problemi var

0|0
    0|0
  • Pnp biz sevgiden anlamayız ki :P

0|0
    0|0
    • Biliyorum 25 yil sonra erkeklerin kadinlardan farkli ve onlara ümit baglamamanin gerektigni anladim.

• O yüzden pek seviyeli Ahlaklı bisey bekleme hele böyle bir yerden

• 👍🏻

• Erkekler Devam
    22

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Insanlarin beyni baska yerlerde calisiyor igrenc bir durum nefret ettik artik

1|0
    0|0
  • Desteklemiyorum ama saygı duyuyorum

0|1
    0|0
  • Çok haklısın..

0|0
    0|0
  • Malesef öyle bir halk.

0|0
    0|1
Yükleniyor...