Bu iki müzik grubu Pink Floyd ve Led Zeppelin sizler için ne ifade ediyor?

Hayatınızda 70'lerin yeri. Özeliikle hayatımın anlamı bu iki grup Pink Floyd ve Led Zeppelin sizler için ne ifade ediyor? Ve merak ediyorum bu grupları hayatında hiç dinlememiş üyeler var mı?

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• ikisini de çok severim ama ben led zeppelin diyorum, robert'ın o muhteşem ötesi sesine aşığım !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ikisinin paralel tarihlerde müzik yapmış olması dışında ortak yönleri yok müzikal anlamda. led zeppelin melodik olarak daha zengindir mesela, hatta bazı parçalarında orta doğu'nun komalı seslerini bile kullanırlar.

ha buradan pink floyd melodilerini küçümsediğim anlamını çıkaranları allah'a havale ediyorum elbette.

pink floyd ise kendi topraklarına daha bağlı bir müzik yapar, onlarda müziğin de ötesinde sözel anlatım da çok önemlidir. şarkı sözleri çok özeldir, insanı büyütür.

pink floyd depresif tarafımın müziğidir, led zeppelin manik, aralarında hem duygu hem de enerji farkı da vardır ayrıca.

fakat her ikisi de gönlümün yücelerindedir son tahlilde...

0|0
    0|1
  • kesinlikle pink floyd!

0|0
    0|0
  • Ayrım yapamam ikisi de candır. Fakat Pink Floyd hep bir adım önde oldu benim için. Tınıları, şarkı sözleri...

Vazgeçilmezlerim. The Ocean, Echoes... Oyş.

0|0
    0|0
  • Pink Floyd`un yeri ayri : )

0|0
    0|0
  • Cahillik belirtisi sayılabilirmi utandım:/ Dinlemedim hem de hiç:$

0|0
    0|0
  • çok fena kınarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Pink Floydçuyuz biz

0|0
    0|0
  • Bir The Doors değiller benim için.. ama severim tabi ki de..

0|0
    0|0
  • Hiç biri bir Alex değil.

0|0
    0|1
  • Pink Floyd - Money parçasında Led Zeppelin'in savurganlığından dem vurabilecek kadar duyarlıdır...

Pink Floyd halkın çocuğudur, Led Zeppelin Londra'nın asilzadesi.

0|0
    0|0
  • Pink Floyd'un albümlerini simit - ayran /kola - cips paramdan kısarak aldığımı bilirim, Sonra büyüdük arkadaşlarımız çoğaldı çevremiz genişledi Led Zeppelin albümü hediye ettiler, verdiler...

0|0
    0|0
  • Pink Floyd .. İlahıdır müziğin. Onlar bir başkadır , tabiri caizse Tanrı.

0|0
    0|1
  • ikisini de dinlerim ama zeppelin daha ağır basar bende

0|0
    0|0
  • Zeppelin sevmiyorum. Pink Floyd... link haydi bakalım.

0|0
    0|0
  • tüm öğrencilik dönemim bu gruplarla geçti. pink floyd un yeri daha ayrı. en sevdiğim albüm meddle.

0|0
    0|0
  • Pink Floyd ın yeri başka :)

0|0
    0|0
  • pink floyd u tek geçerim

0|0
    0|0
  • Led ile aram hiç bir zaman iyi olmadı. Pink Floyd iyidir.

0|0
    0|0
  • Ben hiç dinlemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...