Kapat

Ağlatacak dram filmi öneriniz var mı?

uçurtmayı vurmasınlar, babam ve oğlum, hackıe gibi 3 film izledim üst üste en çok babam ve oğlum da ağladım ama yetmedi :D film öneriniz var mı böyle salya sümük ağlatacak?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Annemin yarası. Hem insanı sürükleyen hemde düşündüren güzel bir film..

1|0
    0|0
  • Bizim aile, munir ozkul vr adile nasitin oldugu aile filmidir, bilmiyorum ne zaman izlesem duygulanirim aile baglarinin kopuk olmasindan dolayi cok. etkiler beni. Tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • bugün izledim...
    dünyanın en güzel kokusu

1|0
    0|0
  • birde ULAK filmini izlemeni isterim ben çok duygulandım ve agaladım sen olayın özünü anlayacakmısın bilmem.

1|0
    0|0
    • izlersem anlamaya çalışırım :)

• biraz tiyo verem dedim neyse sen izle zaten filmin sonuna dogru anlaşılıyor ozaman insan aglıyor ya ne bilim öyle bişey bana dokundu..

• ateş böceklerinin mezarı aklıma geldikçe efkarlanıyorum çizgi türünde dene ama mutlaka filmi

1|0
    0|0
  • Hayatım ama henüz çekimleri yapılmadı 😌( ve peçeteler ıslanır)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hücre 7 Mucizesi, Kore yapımı çok iyi bir dram filmi.
    Umut, Türk yapımı yine güzel bir dram filmi.
    Ben her ikisini de izlerken çok ağlamıştım. Bu iki filmi de tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Canım kardesim

1|0
    0|0
  • Artçı şok izle japon filmi yaşanmış gerçek bir hikaye deprem sırasında enkaz altında kalan iki kardeş, kurtarma ekibi annelerinden birini tercih etmesini istiyor ikisi kolon atında birini kurtarırken diğeri ezilecek o da oğlunu tercih ediyor ama enkaz altında kız bunu duyuyor küçükler daha ama kız ölmüyor sonra olaylar olaylar ağla ağla içim çıktı o filmde

1|0
    0|0
    • teşekkürler izleyeceğim bunu :)

• Amir khanin ghajini filmini izle derim

1|0
    0|0
    • izlemiştim ve beğenmiştim de :)

• A walk to remember çok güzel 😁

1|0
    0|0
  • Icimdeki yangin. Cok aglatmaz belki ama kesinlikli etkileyici bir film

1|0