En sevilen caz parçaları?

Uzun uzun yazmayacağım birşey bu sefer. Anlamakta zorluk çekmeyen birisi yoksa zaten konunun içeriği anlaşılmıştır.Miles Davis - Summertime link Miles Davis - Hannibal link Miles Davis - Kind of Blue link İlhan Erşahin Band - Fly link Sarah Menescal - Don't Speak link NOT: Gizli sen gelme ulan ayı.

Güncellemeler:
Biliyorum burası birazdan testestöron kokacak.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• ilk aklima gelenlerStacey Kent- My heart stood stillFrank Sinatra - Leaving on a jet plane link Billie Holiday - what a little moonlight can do link Sophie Milman - I Can't Make You Love Me link Robin Mckelle-Mess AroundRaul Midon - If you`re gonna leaveJane Monheit - Everything i`ve got belongs to you link ...

• Tez en iyi cevap seçile!

• Öncekileri Göster
    • O yeee :))

• @oMeuAmor,@Discotheque tesekkürler : )

Kızlar Ne Diyor 8

• cazdan anlamam

• e hani take five? (dave brubeck quartet) link sonra, it's only a paper moon var, ella fitzgerald'dan elbette (o yaksa nat king cole da iyi gider) link georgia on my mind tabii, ray charles'dan mesela: link e sonra i put a spell on you, nina simone ablamız var: link l-o-v-e mesela, nat king cole'dan; link on yüz milyon yılın en bir sevilen jazz şarkılarıdır herhalde. ha soruyu yanlış anlamış olma ihtimalime karşı, sevdiğim yeni yetmelerden de birkaç isim ekleyip durumu kurtarmaya çalışayım:lizz wright, uzun yolculuklarda yanımdadır illa ki, hele de bu şarkısı (when i fall) link arada bossa nova da iiyidir, hele de lisa ono'nun sesindense (sitting on the dock of the bay) link her daim dinleme listemde olan isimlerden, nguyen le trio mesela (isimlerini telaffuz etmeyi hiç denemedim), hadi ondan da noche y uz diyelim: link hadi artık bitirelim, bu da benim 'aşık oldum galiba' şarkımdır, allahtan çok sık liste birincisi olmuyor hayatımda:)) link

• Eksiği siz tamamlamış sınız işte. :)

• ben bunları bilmiyorum dinleyecegim ve yorum yapacagım ama sunu söylemek istiyorum robert lakatos'tan allemande ' yi deli gibi seviyorum. link fauna aşçılık yaptıgım olaganüstü günleri anımsatıyor, için için özlüyorum:)

• Tek geçerim bu kadını ! link

• herkes çok güzel parçaları not etmiş zaten, bi de ben son zamanlarda çok dinlediğim parçayı paylaşmak isterim: Etta James'ten "At Last", kesinlikle bi klasik. (link paylaşamıyorum)

• Le Jazz Hot--- Julie Andrews

• he birde..biraz pop müziğe kaçmış ama michael bubble---feeling good çok beğeniyorum

• link link Bu pek caz değil sanırım ama paylaşmak istedim. :) link

• tam benliksin :D

• :)) aglamak istiyorum müthiş müzikler, başlık şahane :)

• Amy Winehouse - Back to Black.

• Versene lan artımı. Mükemmeldir bu şarkı.

• Öncekileri Göster
    • ı-ıh

Caro Emerald - The Other Woman derim.

link

• Verdim şukunu.

Erkekler Ne Diyor 13

• Çoğu paylaşılmış zaten.Benden de bir tane. Kendinle kalırsın - Jülide Özçelik link Güzel soru +5

• Kimse Norah Jones'tan parça yazmamış hayret :)

• Sen paylaş dostum. Herkes sevdiğini yazdıkça zenginleşecek bu soru. :)

• O halde bu parçayı paylaşalım: link

Yağmurlu bir pazar sabahında dinelemek lazım ama bunu özellikle :)

• harbi norah bacı nasıl unutulur bravo adamım.
      Patsy Cline da unutmuşuz. link

• bak dün dinledigim bi cd var... tazeyken onu tavsiye edeyim sana .. bilindik rock parcaların jazz haline dosusturulmusu ama kesin begenirsin... link

• all of me - billy holiday link My baby just cares for me - Nina Simone link The Girl from Ipanema - Gal Costa link Waters of March - Elis Regina & Tom Jobim link

• Konu güzel ;) +1

• o değil de sitede müthiş insanlar varmış. Cidden, var mıydınız o kadar ya? :))Helal olsun Sezar Efendi..

• Rica ettim Diskotek beg.

• link Unutmayalım, kendisi bir jazz standardıdır..Ayrıca: link

• Güzelmiş gerçekten, teşekkürler reyiz ^^

• +1 Julie London : )

• :)

• Geç gördüm sorunu bro. İlk aklıma gelenleri yazayım.Frank Sinatra Fly me to the moon link Frank Sinatra Strangers in The Night link Miles Davis Walkin' link Louis Armstrong What A Wonderful World link Art Blakey & the Jazz Messengers - Moanin' link

• aferin.

• Öncekileri Göster
    • Yavaş ver hocam bağışıklık yapsın ki ölmeyelim. ^^

• : )

• *Ray Charles - Good love gone bad link *Louis Armstrong - What a wonderful world link Dean Martin - You belong to me link Frank Sinatra - As time goes by link *Julie London - Cry me a river link & Black Coffee link Miles Davis - So what link Tony Bennett - Fly me to the moon link Ella Fitzgerald - Summertime link Nina Simone - Here comes the sun link Jacques Brel - Ne me quitte pas link Shiley Bassey - Light my fire link Matt Monro - From russia with love link Sarah Voughan - My funny valentine link Count Basie - April in Paris link Jane Monheit - More than you known link Natalie Cole - This will be link Nat 'King' Cole - Unforgettable link Dave Brubeck - Take Five link ...Hatırlayamadığım çok fazla sanatçı ve parça var.Başına yıldız koyduklarım aralarında en sevdiklerimdir.

• bu da ensevdiğim.hergün 2 posta gideri var. link

• Güzel parça reyiz.

• Öncekileri Göster
    • bayılıyorum buna...

• o da sana :D

• Koksun kesif kesif testis mühüm değil, paylaşın da ibret alalım beyler boş durmayın...

• reyis sırf gizli kullanıcılara dipnotun için yapmadığımı yapıp gizli olasım geldi. hepimiz şabanız. link

Yükleniyor...