En büyük hayalin nedir 🎥📹💡📖🎻🎹🎺🖥☎🎧🏂🎿🏎🎯⛳🎇✨🎉🎈?

Benim hayalim sevdiğim insanla evlenip, tatlı minnak çocuklarım olduktan sonra dünyayı gezmek.. dünyanın her bir yerini gormek, ilginç şeyleri keşfetmek... her yerden yepisyeni insanlar tanımak.. her yerde bir fotoğraf çekinmek.. anılar biriktirmek. Ya sizinki? 👨‍👩‍👧‍👦🚙🎥📷

1|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir hayalimin olması.

1|0
    0|0
  • Ne kadar küçük hayallerin var
    enbüyük hayalim tüm çocukların eşit şartlarda başladığı bir sistem kurmak
    www.sozcu.com.tr/.../
    Şu haberi oku ne demek istediğimi daha iyi anlarsın

1|0
    0|0
    • Hayallerimi küçük bulmuyorum⛔ bunun bir hayal değil, gerçek olması gerektiğini dusunuyorum. Eşitlik, adalet, merhamet.. vs olan bir dünya zaten olmamalı ve bunun için uğraşlarda bulunmak benim için hayal değil , olması gereken bir durum👍

• bak ben nerde yaşarsam yaşıyayım kendi ayaklarım üzerinde dururum ama bunu çocuklar yapamaz

• Sen nerde yasarsan yasa kendi ayakların üzerinde durabilirsin, evet. Ama çocuklar olduğu kadar yaşlılar, engelliler, ağır hastalar.. vs duramaz. hayat herkese eşit olmalı. Minicik masum yavruların yanında, hasta insanlar, sakat, bakıma muhtaç, çalışamayan , yardım bekleyen , aç , onlarca insan var.. Allah herkesin yanında olsun, inşallah bir gün her şey olması gerektiği gibi olur.

• uzaya gitmek

1|0
    0|0
  • 589 milyon dolar kazanmak sjd

1|0
    0|0
  • Kız babası olmak

1|0
    0|0
  • Senin hayallerin+ dünyadaki mevcut sistemin değişebilmesi için katkıda bulunmak

1|0
    0|0
  • Ben sevdiğim ve beni seven hatun çocuklarla ormanlık alanda bir evde yaşamak

1|1
    0|0
  • Nobel almak hayalim/hedefim

1|0
    0|0
  • Yelkenli bir yat alıp onla dünyayı gezmek ve o yatta yaşamak

1|0
    0|0
  • Yani yazsam yer yetmezz

1|0
    0|0
  • etrafına neşe saçan biri olmak

1|0
    0|0
  • Herseyi kapmissin sen bize bisey birakmamissin

1|0
    0|0
  • Pikachu olmak

1|0
    0|0
  • 👍👍👍👍

0|0
    0|0
  • yaşamak

0|0
    0|0
  • Bu site de 4 xper olmak .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• pembe jet.

1|0
    0|0
  • Yemek yapmayı bilen düzenli titiz bir eş. Ve sevimli iki çocuk sıcak sağlıklı mutlu bir yuva

1|0
    0|0
  • Rahat ve para sıkıntısız hayat. Zor bir işim olmasin istiyorum rahat olsun parasida iyi olsun :D

1|0
    0|0
  • Hayalim...
    Sağlık..
    Mutluluk..
    Huzur..
    Sevgi...

1|0
    0|0
  • Burun hayallerini gerçekleştirmek

1|0
    0|0
  • Öyle belli bir hayat cizelgem yok her anım dolu dolu olsun yeter😒😞

1|0
    0|0
  • Benim hayalim olmadı ya 😄

0|0
    0|0
  • Cerrah olmak yeni teknikler bulup tıpı geliştirmek bir de şu ülkeden gitmek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...