Universiteyi kıbrıs v.b yerlerde okuyan var mı ?

üniye hazırlnıyorum acıl tıp teknısyenlıgı veya anestezı ıstıyorum turkıyeye gore dha dusuk puanları ama mezun olduktan sonra iş bulma sorunları da olabılır dıye dusnuyorum fıkırlernızı almak ıstıyorumm

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• kıbrısta 3 sene okumaya çalıştım :P direndim savaştım ama başaramadım .P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben okuyorum Kıbrısta,kendini geliştirmene bağlı,mesleki bilgin yoksa adamlar senin diplomanı ne yapsın

0|0
    0|0
  • İkiside güzel bölüm en kötü ihtimal özel sektörde çalışırsın. Kıbrısta okuyan arkadışım vardı bir sene okudu Samsuna geçiş yaptı.(İngilizce öğretmenliği okuyordu)

0|0
    0|0
  • kıbrısta sağlık alanında okumamani tavsiye ederim lise yıllarında tanıtıma gelen arkadas açıklamıştı. Halkın Refahı yüksek olduğundan hasta sayısı az. Hastalanan oluncada gidiyor yurtdışına. Anlayacağın Kıbrısta hastaneler formalite icabı

0|0
    0|0
  • bende üniiye hazırlanıyorum yakın dogu eczacılık düsünüyorum ama hiç önermiyorlar senin puan kaç burada tutmuyor mu hangi lise mezunusun ?

0|0
    0|0
    • tıcaret.ygsden 230 aldm ama lysye gırmemeyı dusnuyorum hıc hazrlnmdm bıraz da dınlenmk rhat bı seklde hazrlnmk ıstyrm saglk alannda herhngı bolm ama en cok acıl tıp ıstyrm denıcem bakalm olmdı ozle bska yolu yok

:D

• o bu diğilde nick çok çarpıcı : )

0|0
    0|0
  • kıbrıs denildi gözüm fikriyi aradı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kıbrıs çok pahalı, onu bil de. Türkiye'de bir bölüme girmeye çalış, ayrıca anestezi zordur. Okuması da mesleği de zordur, doktordan sonra en çok saygı gören meslektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...