Entelköy Efeköy'e Karşı İsimli Filmi İzlediniz Mi Hiç?

Şu an Star Tv'de yayınlanıyor. Üçüncü izleyişim. Bayılıyorum bu filme. Hem eğlenceli ve sade bir dili var hem de toplumsal bilinç uyandırıyor.

Güncellemeler:
Güncel
Bu tarz filmlerden daha çok yapılması lazım.

1|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• evet izledim argo seviyorsanız mükemmel, ailecek anne babanızla sinemada seyretmemek büyük şans :D bereket tanrısından tutta bilimum cinsel içerik mevcut :D

nerede o eski türk filmleri nerede bu cinsel küfürlü türk filmleri...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• izledim ben ama bazı sahnelerinden hoşlanmadım sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Hayatimda izlediğim en salakça film çok sacmaydi özellikle köylü rolündeki mal kadının eşeğe vurması çok sacmaydi

0|0
    0|1
    • O senin görüşün, eşek sahnesini tasvip etmiyorum ama orada da hayvan haklarıyla ilgili bilinç uyandırılmak istenmiş. Ben de ablam da bayıldık filme.

• Saçma bir film işte türk filmi ne bekliyosun ki hepsi sadece ticaret amacli yapilmis filmler zaten hic masraf yapilmadan yapilan küćük bütçeli konusu gıt terbiyesizlikle espri yapılmaya çalışılan zevki gıt insanlarin beğendiği bir yapım iste

• Sen o zaman Recep Ivedik'e devam et 😂

• İzledim 2 kere ne sevdim ne sevmedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İzledim, şu sahneyi süsleyen dişi primeta hastayım. https://www.youtube.com/watch?v=kCQ4OOPNZ-M

0|0
    0|0
  • gördüm izlemek fırsatım olmadı = )

0|0
    0|0
  • sinemada izlemiştik çok gülmüştüm ya

0|0
    0|0
  • evet daha öncede izlemişdim dünde star da vardı, hoş bir film hoşuma gitti filmde her şeyden bol bol var :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...