Kitap oneriniz var mi?

Merhaba bu sitenin bicir bicir kullanicilari😂 Varsa guzel bir kitap onerinizi alirim. Yalniz oyle vicik vicik ask ya da ahmet umit elif safak falan olmazsa mutlu oliciyymm. Yerli yabanci guzel durum hikayeleri, klasikler, guzel olay orguleri kabulumdur.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Durum hikayeleri demissin. Ferdinand von shirach - suc diye bir katabi var. Ceza avukati bu adam. Yasanmis hikayeleri davalarini anlatiyo kisa kisa hikayeler ama carpici hikayeler. Sogukkanli dusunme yetisi kazandiriyo. Ilk kitabini okudum cok begendim simdi 2. sini okuyorum o da harika

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hoop bir dk şimdi ahmet ümitle elif şafağı o popüler vıcık vıcık yazarların arasına koymayalım, tüm kitaplarını okumasam da, hayranları olmasam da kimsenin hakkını yedirtmem baştan anlaşalım..

şimdihikaye istiyorsan mustafa kutlu var, sait faik abasıyanık var, gabriel garcia marquez var
    klasiklerden git derim. hiç seçim yapmana gerek yok herhangi birini al oku hepsi birbirinden güzel amaaaa bana kalırsa ithaki yayınlarından çıkmış bir monte kristo kontunu da hiçbir klasiğe değişmem <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...