Bizim kültürümüzde ırkçılık yoktu .. neden böyle olduk?

sahada muz gösterenler falan binbir türlü iğrençlik biz böyle değildik neden böyle oldu ?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• bir fenerli olarak o ahlaksız herifi kınıyorum birde utanmadan çıkmış yalan söylüyor tvlerde bugün gazetelerde haber olmuş ''intahar ederim'' demiş, geberrrrr senin gibi bir ahlak yoksunundan kurtulur dünya tezahürat yapıyormuş elindeki muzla öyle diyor kimse yapmıyor zaten.kim yakalansa bir bahanesi var şerefsiz herifler okumuş yönetici olmuş küfür edecem şimdi adam olun önce adam keşke duysan beni gelsende bir iki laf etsem sana be adam insan olun önce insan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence bu ülkede futbol yasaklanmalı en azından belli bir süre .yaşananlara inanamıyorum sadece muz mu ? aslı astarı 90 dakikalık oyun yüzünden yaşamını yitirenler kafası gözü dağılanlar karakolda sabahlayanlar var .

0|0
    1|0
  • Oyleydik ama insanlarin gozu pek acilmamisti. Devir degisiyor benim imkanlarimlaşu an40-50yasinda olan bir kadinin gencken imkani ayni miydi? Onlar kendi kirsal bolgelerinde uc bes komsuyla yedikleri icdikleri bir gitmezdi. Dunyadaki kotuluklerden pek haberleri yoktu. Simdiki nesil oyle degil. En az internetten bile dunyadan haberi oluyor. Bir cok farkli ortama giriyor. İnsanlari taniyor ve on yargili oluyor. Yani kisacasi maymunlar gozlerini aciyor.

0|0
    0|0
  • gruplaşmayı sever oldu millet

0|0
    0|0
  • Bence hep öyleydiler. :/

0|0
    1|0
  • Sen ırkçılığı siyah karşıtlığı sanıyorsun herhal. Bizim kültürümüzde ırkçılık yok dediğine göre.

0|0
    0|0
  • evet takımımın futbolcusundan soğuduğum doğrudur. biz değiliz gösteren öyle.

0|0
    0|0
  • O değilde ermeni ismi taşıyan birisine ben ırkcılıgın dibine vururum diyenler var. Bide neymis dusunceme saygı goster diyor. Bu nasıl bir beyin anlamadım.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Irkçılık her zaman vardı .

0|0
    0|0
  • Dünya üzerinde yoktu böyle birşey.Fransız ihtilalinden sonra oldu.

0|0
    0|0
  • Dinciler yüzünden..

Çok güzel gaza geldi denyolar..

Kendilerine benzemeyeni aşağılyorlar hemen.

Zaten, karşısındaki insana ismini sormadan memleketini soran adamdan ne beklersin ki a.k.

1|0
    3|0
  • Ya bir gidin. Kültürümüzde ırkçılık yokmuş. Uyuyor musunuz kafanız mı basmıyor belli değil.

1|1
    0|0
  • Her zaman vardı aslında ortaya çıkmak için sebep bekler dururdu yavaş yavaş buluyo

0|0
    0|0
  • o muzu gosteren a.k dugum cocugu kendısı maymuna bıle benzemıyor.drogba kadar yakısıklı bir adam mı var.

0|0
    0|0
  • bizim kültürümüzde herzaman bir ırkçılık vardı ama bu kadar göze batmıyordu ve kışkırtılmıyordu

0|0
    0|0
  • hadi ya ne zamandır yoktu bizim hiç haberimiz olmamış :/

0|0
    0|0
  • Cikarlar ters dusunce bu Turk'erden her sey beklenir.

0|1
    0|1
Yükleniyor...