Üniversitede felsefe bölümü okumak?

İktisat maliye okumak mı felsefe bölümü okumak mı sizce?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Artık ulkede cok fazla iktisat iibf okuyan var eger boğaziçi veya bilkent gibi bir yerde okumuyorsan iş bulman cok zor felsefe de keza aynı şekilde bence ama ben felsefeyi çok severim ben felsefe okurdum hatta bazen alanim olmadığı halde felsefe derslerine giriyorum

0|0
    0|0
    • Bana da felsefe daha yakın geliyor gönül istiyor da is şartları el vermiyor , sen ne okuyorsun😄

Erkekler Ne Diyor 4

• Felsefe

0|0
    0|0
  • bidaha hazırlan bu bölümleri okuma

0|0
    0|0
  • felsefenin yanında iktisat ve maliye çerezdir çerez...

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• hepsi bir ki onların.. felsefe okusan formasyon alıcaksın.. atama şansın çok yok dğerleri zaten belli..

0|0
    0|0
  • Hiç tAvsiye etmem felsefe bölümünü garanti işsizsin nasıl formasyon olmayınca atamazsın zaten onuda her okul bermiyor boğaziçi okuyacaksan belki diğerleride işsiz

0|0
    0|0
    • Soruyu sormakta geç kaldim sanirim tercihlerimde yer verdim bekliyorum😐

• O zman ne yapacaksın kendini geliştireceksin :) bence şimdiden kurslara başla yabancı dil öğren

• felsefeyi sırf okumak için okuyacaksan okuma.

0|0
    0|0
  • Direkt işsizsin

0|0
    0|0
  • Felsefe okuyacağına hiç üniversiteye gitme. Ben felsefe mezunuyum sözleşmeli yapıyorum. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. puanın az sa bir yıl daha çalış başka ataması olan bir bölüme git.

0|0
    0|0
    • Sözleşmeli olarak devam edebilmissiniz bu da iyi değil mi

• Ama şöyle bişey var okuması zor bir bölüm. 4 yıl emek veriyosun. Sonra 1.300 maaş alıyorsun. Diğerleri 4 milyar alırken aynı işi yaparak 1.300 alıyorsun. O yüzden iyi olmuyo

• Bir sokrat bir arito bir efkatun olamazsın bu devirde tıp oku 🔮🐘

0|0
    0|0
Yükleniyor...