Yeni kitaplar aldım baylar bayanlar nasıllar kitapcıklarım?

yeni kitaplar aldım baylar bayanlar nasıllar kitapcıklarım ?

Güncellemeler:
telefonun tarihi saati yanlış kusura bakmayın :))

1|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Aldığın kitaplar gerçekten çok güzel. Boş kitaplar yerine seni Allah a daha çok yaklaştıracak kitaplar almışsın senin adına sevindim. İnşallah okuduğun kitaplar sana ve ahiretine bir fayda sağlar. Allah a emanet ol, kendine iyi bak...

0|0
    0|0
  • Yaşar nuri 😂😂😂

0|0
    0|0
  • 3 Muhammed kitabını okumuştum, gayet hoşuma gitmişti. Mustafa İslamoğlunu merak etmeme sebep olan eserdi.

0|0
    0|0
    • mustafas islamoğluna bişiler oldu geleneksel dine geri döndü halkın tepsinden dolayı

• Dini bilgiler içeren kitapları pek okumam. s

0|0
    0|0
    • İnanmiyorsunki zaten inanan okumalo

• Kurani okumadikca cubbeli gibileri yuzinden dinden cikarsiniz neyse allah iman versin

• Dini kitap ta tüm bilgiler var küçük kız farklı bilgi lerin hepsi dini kitaptan alıntı

• Dini kitaplar okumam

0|0
    0|0
  • Keyifli okumalar. Yasar Nuri'yi pek sevmem.

0|0
    0|0
  • İyi okumalar hayırlı olsun 😃😃

0|0
    0|0
  • Super

0|0
    0|0
  • Yaşar nuri öztürk pek doğru bir istikamette değildi.

1|0
    0|0
    • yaşar nuri öztürk kuranda baş örtüsü olmadıgını savunuyordu zaten onun görüşünü sence kabul edermiyim?

• @Takemetocami zuhruf 44 kurandan sorumlusunuz diyor atalarinizin yolunamı uyuyorsunuz?

• Be hey cahil namaz nerde namaz? Rüku secde kelimesinin geçtiğini biz de biliyoruz, hani rekat, hani sırası? Bize kim öğretiyor bunu, peygamber.. Allah önümüze geçip namaz kıldırmayacağına göre, onu bize rehber ve öğretici olarak göndermiştir. Önce sen peygamber ne demek onu öğren sonra hadisi tartışırsın insanlarla..

• maşAllah sana be çok güzel kitaplar ödünç alabilsem...

0|0
    1|0
  • Beğenmedim

0|0
    0|0
  • Harikasin

0|0
    1|0
  • iyimiş

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi isteyeceğim türde insanın her tür kitap okumasını isterim :) iyiler

0|0
    0|0
  • Neden hepsi din?

0|0
    1|0
    • dinle ugraşıyorum işim gücüm din kadın haklarını savunuyorum kadın erkek eşittir diyorum felsefe ve ateizm kitaplarıda var evimde başka hangı kitabı alayım?

• Vaov.

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir de "Turan Dursun'un Din Bu adlı eserini okusan ama bazen gerçekleri görmek çok acı verebilir https://pbs.twimg.com/media/BZPPHq-IcAAIplo.jpg

0|0
    0|2
  • Kadınlara takmışsın usta

0|0
    0|0
  • Dİni kitap mı okuyicaksın? Yoksa dinle dalga geçen birinin kitaplarını mı okiyicaksın hevesle? Bu kitapları oku okuman güzel ama hiç Kur'an-ı Kerim'in tefsirini onu da geçtim mealini okudun mu? Allah bize bütün güzellikleri anlatmış Kur'anında ona saygılı olmalıyız. Böyle ne olduğu belli olmayan insanların kitaplarını okumamalıyız.

0|0
    0|0
    • bu adam kurana uyan hadisleri akbul ediyor kardeşim yanlış bilgidesin

• Kur'andaki İslam kitabı şu an sırada bekliyor ve şu an yine Yaşar Nuri Öztürk'ün Kur'an Mealini okuyorum, sonrasında bu kitabı okuyacağım.

0|0
    0|0
    • Yasar nuri baş ortüsünü inkar ediyor ona gore

• Bana da tercih meselesi olarak geliyor baş örtüsü; çünkü en basitinden kadınlarımızın da saçını açıp saçlarının bu güneşi, bu rüzgarı ya da yağmur da ıslanmaya hakları var diye düşünüyorum. Kur'an'da geçen ziynetler bana saç değil de kadınlarımızın biz erkeklere ilgi çeken uzuvları gibi geliyor. Arap uydurması olduğunu düşünüyorum ama örtene de son derece saygılıyım.

• Arap uydurması hadislerdir kardesim humur bası orten ortunun ismidir esarp gibi baş gecmez bildim kadarıyla en son guncellemede mealine eklemişti

• Hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Benim tarzim degil ama beğenerek aldiysan iyidir güle güle oku.

0|0
    0|0
  • kadınları kitap gibi okuyosun knk

0|0
    0|0
Yükleniyor...