Grinin elli tonunu izleyen varmi?

Izleyen var mı bana farkli geldi acikcasi cocugun sadist olmasi falan tam izleyemedm hala ama farkli kisilik ve onuda sadistlige iten birisi var ama kiza karsida sevgi besliyomuydu sizce

0|1
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Film kalite kokuyor ve çok akıcı. Ama konunun gereği ve içerik olarak yapılmak istenen yapılamamış. Film hiç bir duyguyu tam olarak verememiş. Yanlız Christian Grey' i izlerken kendimi gördüm diyebilirim. Bunada zaten hazırlıklıydım bu yüzden filme 1-0 önde başladım. 2. filmin eleştirilere cevap vereceği düşüncesindeyim. Yönetmenin artık gerçek sadistliği göstermesi lazım, sadistlik bu değil.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Annesi uyuşturucu bağımlısı olan bir fahişe zor bir çocukluk geçirdi ve şiddet gördü bunun için sadist annesine benzeyen kadınları kırbaçlıyor. Kitabında ruh analizleri daha iyiydi filmde cinsellik ön plandaydı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• + ben ayrılmak istiyorum
    - neden
    + devamlı kırbaç diyorsun
    - sus ağzına kırbaç vururum
    + bak hala kırbaç diyorsun
    - ne diyem? mehmut mu diyem?
    - bir daha ayrılalım dersen totona şaplağı yersin

xzdssf

1|1
    0|0
  • İzlemedim

1|0
    0|0
  • Izledim ve cok sacma bir film alacakaranliktan ozenmisler ama asiri cinsellik iceriyo ve filmin sonunu baglayamadan bitiriyolar.. 👎👎👎

1|0
    0|0
  • Asker de cocuklar almış hepbırlıkte gazınoda ızlıyorlardı fılm tamı tamına neredeyse 10 dan fazla ızlendı :D :D :D

1|1
    0|0
    • Extra şappppp !!!

• Kardesim vatan bu batisi dogusu kuzeyi guneyi olmaz heryerin insani ayni degildir doguyu kotuleme bazen okadr ii insanlar cikarki karsina sen bile sasirrsin arkadasinda dedigi gibi turkiyenin hepsi bizim 😊

• Haklisiniz 😊

• izlemedim ama güzel dediler

1|0
    0|0
  • İzlemedim

1|0
    0|0
  • Kitabını okumayan için çok sapık terbiyesiz film olarak algılanıyor onun için okuyanın izlemesi mantıklı

1|0
    0|0
  • güzel degil

1|0
    0|0
  • Siyahın 50 Tonu çıktı, sen daha gri :D :D :D

1|0
    0|0
  • Cok ama cok sacma bir filmdi

1|0
    0|0
  • İzledim ama sonra keşke izlemeseydim dedim

1|0
    0|0
  • Besliyodu evet

1|0
    0|0
  • Izledim guzeldi

1|0
    0|0
  • İzledim bdsm yi anlatmıyor

1|0
    0|0
  • O farklı bir zevk güzel filmdi

1|0
    0|0
  • evet eroik kısımlarını :)

1|0
    0|0
  • Ben bunun tam tersi My Mistress i izledim. Benim tercihim kızların sadist olması. Beni buna kim itiyor acep?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Izledim ve hayatimda izledigim en boş filmler arasinda zirveyi zorlar oyunculuklar leş sahneler çekimler berbat ayrica bdsm bu kadar naif bir sey degil bunlarin yaptığı fantezi

1|0
    0|0
  • izlemedim

1|0
    0|0
  • Ahahha guzel film ya ben duygu yogunlugunu daha cok sevdim hani onun icin izledim kizin oglani gercekten sevmesi falan

1|0
    0|0
  • izlemedim.

1|0
    0|0
  • Izledim...

1|0
    0|0
  • Kitapda filmde zaman kaybı

1|0
    0|0
  • Evet izledim guzel bir film sevgi besliyordu bence