Eurovision'un yayınlanmama saçmalığı da neyin nesi?

Yarışmaya katılmamayı anlarım.Saygı da duyarım.Zaten son zamanlarda boş işler yapıyorduk..

Ama sırf katılmıyoruz diye yarışmayı yayınlamamak çok saçma bir durum.Belki ben izlemek istiyorum.Bu isteğimi ne hakla elimden alıyor TRT?

Trtyi gerçekten kınıyorum!

Gizli sinirimi senden çıkarmıyayım...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence çok dğru yapılıyor.Yarışma üzerinden siyasi karşılık olarak dönmesi çok saçma olaydır.Hakkını veren bir yarışma değil,abuk subuk adamların geldiği yerdir.İngilizler tiyatro bile çevirmişti.İzlemek istiyorsan illa ki net üzerinden izleyebilirsin.Azerbeycan resmi kanalını bul orda en yakınanlama ve izleme şansın vardır.

3|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• İzlemek eğlenceli oluyodu.Geçen yıllarda İngiltere'nin bir sahne şovu vardı ki çok eğlendirmişti beni.

1|0
    0|0
  • Onların istediğini izleyeceksin, onların istediğini bileceksin. Bunlar iyi günler diyorum!

Boyle durumlarda toplu tepki vermek gerekiyor. Mail,fax,tel vasıtaları ile kitleyeceksin TRT'i bakalım o zaman yayılıyorlar mı yayınlamıyorlar mı!

1|0
    0|1
  • Bilgen 76'nın cevabı en iyi cevap bence

1|0
    0|1
  • Pist var f1 yok ..

1|0
    0|1
  • Oyarışmaya girdiğinde yayın haklarınıdan kaynaklanan bir para ödeniyor. TRT de yarışmadığı ve boykot ettiği bir etkinliğe neden para verip birde yayınlasınki. Uyduda birçok kanal ve internette canlı yayınlanıyor. bence bu yarışma toptan saçmalık, eski bir eğlence ve puanlama heyecanı olan güzel bir anı bence

1|0
    0|1
  • katılmadığımız için değil orada provakasyon olacak o da iki kızın karşılıklı öpüşmesi olacak trt buna izin vermez

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...