Türkcem iyi degil lütfen bilen yardim etsin

Günaydin arkadaslar… Simdi benim sorum: Is ile ilgili bir mail yazinca mesela maile bir fotoraf eklediginizde sonradanda altta belirtmek istedigimiz zaman nasil yazabiliriz?

Iceride size resim yolluyorum mu? ya da iceride yerine hangi kelime kullaniliyor türkcede?

Simiden cok tskler :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Genellikle mailin sonunda yazılır. Fotoğraf/ek ne ile ilgiliyse artık "Mevcut resimler ektedir" "hazırlamış olduğum dosya ektedir" "konuyla ilgili raporum ektedir" şeklinde yazmalısın. Eğer kurumsal bir yerde çalışıyorsan Saygılarımla demeden önce yazmanda fayda var.

1|0
    0|0
    • haaa tam istedigim cevap :) cok tsk ederim ya makinanin fotorafi benim fotorafim degil :) ama aradigim kelime ektedir idi :)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• makinenın ismi neyse altına x makınesinin resmi ektedir dıyebılırsın

1|0
    0|0
  • fark etmez ki eğer ki senin kendi resmin ise (BEnim Resmim) yazabilirsin

Yada aklına ne geliyorsa onu yazabilirsin.. sadece resim ile alakalı yazman gerekmez ki :s

0|0
    0|0
    • ya benim resmim degil isyerindeki makinanin resmi... tamamda iceride resmi bulabilirsiniz mi yazicam? ek olarak resmi bulabilirsiniz mi yazicam yani nasil yazicam?

• maile fotoğraflarımı ekliyorum, diyebilirsin.

1|0
    0|0
  • ekte gönderilen fotoğraflar bulunmakta zaygılarımla tarz ederim dersen olur...

0|0
    0|0
  • Bana yolla bi,ben ne yapman gerektiğini gördükten sonra söyliyim :D

0|0
    0|0
  • Türkçe bilmiyorsunda maşallah kısaltmaları biliyorsun :))) soruyu anlamadım bu sırada kusura bakmayın :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Datei'yin içinde istediğiniz resimleri yolluyorum yazardım şu kötü türkçemle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...