Yazar olmak için okumak şart mı?

yazar olmak için okumak şart mı? yazar olmak için ne önemlidir?

Güncellemeler:
okumak derken eğitim görmek şart mı demek istemiştim?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Kelime haznenin geniş, okuyucunun dikkatini çekecek kadar özenli ve sağlam cümlelerinin olması lazım. Yazmak için okumak şart değil, Mevlana da mesnevisini okuyarak yazmadı, gezerek görerek yazdı. Belli bir kültüre sahip olman lazım, ağzının sağlam laf yapması şart.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bu çok çileli bir yol

ama kaydadeğer bir iş

0|0
    1|0
  • Yazar olmak için Hem okumak.. Hemde YAZABİLMEK şart..

Bi şair abim vardı. Halen de şair kendisi.

Ne geliyorsa aklına yaz.. Yazmazsan yazarım diyemezsin derdi.

O gün bugündür aklıma geldikçe bişeyler yazarım. Oraya buraya denk gelen heryere yani :)

Okumak değil. İçinden geldiği gibi yazmak öneölidir aslında yazar olmak için :)

0|0
    0|0
  • okumayı bilmem ama yazmak şart:)

0|1
    1|0
  • Okumaktan önce, hayal gücü ve yetenek .

0|0
    0|0
  • Eğitim görmek şart değil bence bir insan okudukları ile kendini geliştirmişse pekala yazar olabilir.

0|0
    0|0
  • Okumak Yani eğitim görmek sadece imla kuralları için şart.. :) Yoksa mühim değil.

0|0
    0|0
  • Okudugun 1 kitaptaki tek kelime belki yazacagin şeyin gidişatını degistirebilir :)

0|0
    0|0
  • Hayalgücü zeka ve birazda ilham perisi en büyük yazarlar en büyük acılar içinde yaşarken vermiştir yapıtlarını ve çoğuda sanılanın aksine profesör de değildi

0|0
    0|0
  • kendini kanıtlaman lazım ... ya da siyasi yaltakçı olmanda yeterli olabilir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• eğitim şart değil..

1|0
    0|0
  • eğitiim olmadan da olabilir ama eğitim görürsen daha iyi olur

1|0
    0|0
  • Bence okumalı yazar ki daha çok insana hitap edebilsin.kendini geliştirmezse,daha çok ve çeşitli insan görmezse,okumazsa,gezmezse sahip olduğu yetenekle ancak basit cümleler kurar.

0|0
    0|0
  • Konusu için önemli değil ama imla dilbilgisi gerekli

0|0
    0|0
  • şart degil ama cok okumus olman lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...