Sizce de Marilyn Manson çekici değil mi?

Bayılıyorum bu adama. Şeytani derecede karizmatik. Ve evet satanist. Umrumda değil bunu bana verseler sabaha kadar sarılır uyurum.😍Ve çok başarılı bir sanatçı. Aşığım ona.

Sizce de Marilyn Manson çekici değil mi?Ouuuv Mickey

Güncellemeler:
Öpebileceğim tek erkek

0|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 32

• Ürkütücü. Karanlıkta görsem "öcü" diye korkar kaçarım 😄

1|0
    1|0
  • Farklı duruyor.

1|1
    0|0
  • Satanizm klisesinin liderine sonsuz saygilar🙏

1|1
    0|0
  • bana da inanılmaz çekici geliyor. kliplerini izlerken falan öldür beni manson! hığaaa ! diye kendimi yırtıyorum bazenleri..

1|0
    0|0
  • Ayyy erkeklerden soğudum 🤕

1|1
    0|0
    • İlk başta ben de sevmemiştim bu ne demiştim ama sonra şarkılarını falan dinleyince bağımlısı oldum

• onun senden hoşlanacağını sanmıyorum yanlış değilsem kel ve dişsiz fahişelerdi fantezisi

1|0
    0|0
  • Severim herifi

1|0
    0|0
  • Müziğini dinlerim genelde ama yakışıklı bulmuyorum. Kimisine farklılığı yüzünden çekici gelebilir.

1|0
    0|0
  • Benden uzak dursun. :D
    Hayko Cepkin'ciyim ben. :D

1|0
    0|1
  • Oo çok sexsi 🙈🙊

1|0
    0|0
  • Bence çok itici

0|0
    1|0
  • beni andırıyo sanki biraz

1|0
    0|0
  • itici

0|0
    1|0
  • korkunç ve klipler i falan çok iğrenç sapıkça ama sesini beğeniyorum

1|0
    0|0
    • Sesi çok güçlü. klipler sapıkça olabilir sonuçta adult tipi ama ben çok beğeniyorum

• Tek gözü katarakt galiba Allah şifa versin asdf

0|0
    0|0
  • Bu sadece sarılıp uyumaz ama.. çıplak konser vermiş bir de..

0|0
    0|0
  • Iyy igrencc :/ :/

0|0
    1|0
  • Abiiiiiii yemin ediyorum ciglik aticam simdi mutluluktan iste bu be. Iyyy bu ne be diye bakiyorlar adama genelde ben de bayiliyorum tarzina muziklerine ozgun bir kere

0|0
    0|0
    • Aynen 😍 iyyy falan diyenler sanattan anlamıyor hemen şeytan falan diyorlar. Ama metal müziğin tanışıyor o

• Bence de ya sevmesinler abi bir de sey demiyolar mi "niye sarkilarinda aniriyo bu" ya ahshshah adamin tarzi boyle ahshahhahs

• Cahiller işte😂😂😂 justin şarkılarında miyavlar gibi yapınca oluyorum bu bağırınca olmuyor mu😂

• iticii

0|0
    1|0
  • hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12
Yükleniyor...