Kürk Mantolu Madonna?

Bugün okudum ve bayıldım. Hep lafı geçerdi kült bir kitap edebiyatımızda.
Şimdi okuma imkanı buldum. Okuyan var mı?
Harika bir kitap değil miydi 😭😭😍😍
Sizi de etkileyen bir kitap varsa yazar mısınız

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar güzel bir kitap ki her yıl mutlaka okurum ama son 5 sayfasını okumuyorum. Çünkü öyle güzel hikayenin ne şekilde bittigini bilmek istemiyorum..

0|0
    0|0
    • 😱 ben dayanamazdım kesinlikle... Ama okumalısınız bence sonu bile baş yapıt

• 😞😞😞 doğru o derece ki etkisinden çıkamadım yazdım buraya harikaydı...
      Benim tavsiyem okuyun tabi yine siz bilirsiniz 😊

En İyi Kız Görüşü

• Beni etkileyen ilk kitap Dostoyevski nin Suç Ve Ceza romanı olmuştu ve ilk bu kitabı okumuştum 15 yaşlarında. Ve bu kitapla sevmemeye başladım Okumayı sonra diğer tüm kitapların farklı bir etkisi oldu bende. Bütün kitapalr değerlidir

1|0
    0|0
    • Katılıyorum Suç ve Ceza nın da bende ayrı yeri vardır o da mutlaka okunmalı 👍😊

• Bende şu Kürk mantolu Madonna yı okumak isterim:) baya bahsedildi

Erkekler Ne Diyor 8

• Okudum biraz garip bir kitap, ne kürk var ne madonna ancak sadece garip bir de mantık hatası var kitabın sonunda. Hata adamın gayrı meşru kızıyla ilgili, gayrı meşru olan kızı yaşça evlendigi hanımından doğan kızından daha büyük olması gerekirken nerdeyse 12 yaş daha küçük anlatılıyor.

0|0
    0|0
    • Kitaptaki asıl konuya o kadar odaklanmışım ki böyle ayrıntılara dikkat etmedim doğru olabilir👍 yaş problemlerini sevmem pek hssfh

• Baş karakter de çok mıymıntı. Ağzına zıçsan sesini çıkarmayan tiplerden. Hiç sevmem. Aşık olduğu kadın da tam günümüz kızlarını ifade ediyor. Hoppa zıppa bir çok geleneğe cehalet diyerek deger vermeyen ilişkiye cinsellikten öte anlam katamayan zavallı tiplerden. Eee kitapta sonunda ne oldu. Sahip olduğu görüş kendini mutluluğa mı götürdü. dünyaya babasız bir picleme bırakmaktan başka bir şey yapamadı. Baba da baba olsa tam bir sümsük.

• Çoğu dediğinize katılmıyorum ama haklı olduğunuz noktalar var 👍 Görüş meselesi tabii, ben her iki karakterde de kendime benzettiğim detaylar görünce kitabı çok beğendim

• Cok oldu okuyali. Onun yaninda Icimizdeki Seytan'i da tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • Sabahattin Ali nin çoğu eserini okumak istiyorum sıradaki o olsun teşekkürler 😊 👍

• Elimde şu an s*ktir et kitabı var, bitsin hemen K. M. M kitabına geçeceğimmm

1|0
    0|0
  • Kavgam
    Adolf Hitler

1|0
    0|0
  • Kitap okumuyorum

1|0
    0|0
  • Bu kitaptan sonra ,
    Ferrasini Satan Bilge hoşuna gider.

1|0
    0|0
  • Maria Puder'e çok üzülmüştüm :/ sevemiyorum öyle kitapları ya, Semerkant'ı öneririm

0|0
    0|0
    • İçi fena oluyo insanın Bin Muhteşem Güneş te öyle bir kitaptı onu da tavsiye ederim, Semerkant a da bakacağım teşekkür 😊👍

• Aynen bakarım ama bu tarz kitapları sevemiyorum farklı birşey varsa önerebileceğin sevinirim, teşekkürler 😊

• Aylak Adam

0|0
    0|0
    • C 👍 Anayurt Oteli ni okumak istiyodum önce farklı bir yapıt

Kızlar Ne Diyor 12

• okumuştum

1|0
    0|0
  • Daha önce okumuştum, çok güzeldi.

1|0
    0|0
  • Evet çok etkileyici bir kitap gerçekten 😊

1|0
    0|0
  • Omg bende onu iki gün önce bitirdim mükemmel bir şekilde denk gelmiş. Wattpad öneririm veranın şarkısınıda dinle ;) :)

1|0
    0|0
    • Wattpad çok oldu bırakalı ya bir süre sonra sıktı aynı hikayeler.. ama iyi denk gelmiş aynen 😂👍😊😊

• Çok konuşuluyor diye öylesine okudum ama bayıldım yaa sonda da şok oldum :)

1|0
    0|0
    • Aynenn bende de öyle oldu beklediğimden fazlasını verdi açıkçası 😊

• Okudum evet bende çok sevdim😊

1|0
    0|0
  • Ben geçen yıllarda okumuştum ve etkilenmiştim ve bugün d&r a gittim yıllardır hala en çok satan raflarında hala biliyor musun hep orda

0|0
    0|0
  • Ya ben okumadım. Ne anlatıyor? Gerçekten okunması gereken bir kitap mı? :)

1|0
    0|0
    • Öyle, muhteşem bir kitap kesinlikle oku 👍😊

• Raif in Maria Purder a aşkı 😍

• Okudum 😄

1|0
    0|0
  • Evet çok güzel özellikle son kısmı..

0|0
    0|0
  • Ana konu nedir?

0|0
    0|0
    • Ana konusu Raif adlı içine kapanık bir kişinin Maria Purder adlı Alman bir kadına sevgisi.
      Harika bir yapıt 👍😊

• Teşekkürler, ilk fırsatta okuyacağım😊

• aglamıstım ben

0|0
    0|0
    • Ben de sonda ağlayacaktım çok duygusaldı içim burkuldu 😢😞

Yükleniyor...