Cesaret veriyor ama sevgilisi olduğunu anladım, ne yapayım buna?

Yahu kız cesaret veriyor her şey tamam birkaç emin olma hamlesinden sonra gidecem yanına tam emin olmamakla birlikte sevgilisi olduğunu anladım face aşk şarkıları filan tel mesaj çekerken gördüm arksina çekse anlarsın bi şekilde peki niye umut veriyorsun hala da devam ediyor nasıl kız olduğu belli ne yapayım buna :)

Güncellemeler:
Yok birsey yapmak lazım şimdi göz boyayip bi sekilde asık edip yarı yolda mı bırakmalı :) gerçi ne kadar şey de olsa :) yazık. Ama birsey fikirrrr :D

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• facede ask sarkısı paylasan telde mesaj çeken herkesın sevgılısımı oluyormus?merhaba demekle basla bence

0|0
    0|0
    • Haklısın ama his denilen şey kızlarda yok sadece :) söyle durum var face yü tamam sallada tel anlarsın az çok sürekli elinde değil ama tepkileri filan eminim gibi yoksa niye yazım buraya. Cevap icinde tskler

• Tamam saol :) almadan gelmeyeceğim :P :D

Kızlar Ne Diyor 6

• sevglisinin olduğunu nasıl anladınki?

0|0
    0|0
    • His diyelim mesaj çektikten sonra verdigi tepkiler filan face de ask şarkıları

• facebookta aşk şarkıları paylaşması sevgilisinin olduğunu gstermez ama verdiği tepkileri görmediğim için bilemiycem.

• Yani face bı tarafa zaten yukaridada solemistim tel arada elinde ama vs vs iste bakalım :)

• Sırf aşk şarkısı paylaştı,mesaj çekti diye sevgilisi olduğu anlamını çıkarmışsın.Bu kadar da önyargılı olma.

0|0
    0|0
  • Boşversene o zaman, o sevse ne olur sevmese ne olur. Yarın öbür gün seni sever, başkasına umut verir. Böyle yani.

1|0
    0|0
    • Haklısın ama insan bir sekilde zarar vermek istiyor :)

• Sonra sen zarar görme de :)

• Hmm :) fazla hırs iyi değildir haklısın aslında :)

• o kız herkesi elinde tutmak istiyo sanırım . bu yüzden dikkatli olmalısınn :D

0|0
    0|0
  • nokta ve virgül kullan.

1|0
    0|0
  • Uzak dur ..

0|0
    0|0
    • Sende umut ver sonra hayal kirikligi yasat :) aynisini yap

• Haha kadına el kalkmaz bitti ! :D

• Aferim hep boyle ol :) siddete hayir

Erkekler Ne Diyor 2