Hint filmleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

geçen yıl izlediğim bir hint filminin etkisyle tam bir hint filmi bağımlısı oldum. Şu an bütün hepsini izlemeye çalışıyorum. Sizler de seviyo musunuz acaba? Haydi görelim Hint aşıklarını.

0|0
14|17

En İyi Erkek Görüşü

• Aamir Khan filmleri dışında henüz hint filmlerine bakmadım ama Aamir khan sayesinde aşığı oldum o filmlerin kanal7de başlamış olan Yalancı Baharda muhteşem

1|0
    0|0
    • 3ay

Türkçe dublaja karşıyım bu yüzden hiç izlemedim. Bir de izlenecek o kadar çok film varki diziye sıra gelmiyor. Ben de aamiri çok seviyorum ama onun dışındada çok kaliteli aktörler var. Onların filmlerini de izlemelisin.

• 3ay

Saydıkların arasında Ghajiniyi izlemiştim diğerlerinede en kısa zamanda bakacağım :) Teşekkürler

• 3ay

Rica ederimm

En İyi Kız Görüşü

• Müzikal oluyor genelde sjsjsj izlediklerimin hepsini begendim. Hoşuma gidiyor standart gelmiyor. Ama bağımlı değilim :D bollywood :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Çok fazla izlediğim için sıkan bikaç taneye rastladım ama izlemekten asla vazgeçiyorum. çok eğlenceli öğretici ve dram filmleri de ağlatıcı. adamlar iyi film çekmeyi biliyor.

Erkekler Ne Diyor 16

• Seviyoruz elbette. Konuları iyi işliyorlar. Amerikan filmlerindeki gibi bir yerleri havaya uçurmadan heyecanı tattırıyorlar.

0|0
    0|0
  • eskiden eyçbiğbiğ kanalında dönüğyordu genççliğimizi aldı o hint filmleri <3

1|0
    0|0
  • Sen biraz geç kalmışsın.

1|0
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle. Ama o kadar çok izledim ki arayı kapattım diye düşünüyorum

• 3ay

Tabi onun da etkisi var ama genel olarak uzun süre alt yazılı izledikten sonra... O yabancı seslerinin yerini Türkçe ses alınca tuhaf geliyor sevmiyorsun bir türlü.

• 3ay

Hmmm haklısın.

• Barfi den sonra bende sevmeye başladım hint yapımlarını

1|0
    0|0
    • 3ay

ranbiiiirrr <3 aamir ve shahrukh tan sonra en sevdiğim aktör. Aşırı yetenekli.

• 3 aptal güzeldi. Başka izlemedim. var mı önerin?

1|0
    0|0
  • Çok güzel etkileyici filmlerdir aktör olarakta Aamir Khan favorimdir.

1|0
    0|0
  • Çok saçma ve basit

0|0
    0|0
    • 3ay

Kaç tane izledin acaba. Adamlar filmlerinde yoğunluğun dibine vuruyor. Sen basit diyosun

• 3ay

Bizim (Azerbaycan) kanallarda 7/24 hint filmleri oynardı. Biz de küçükken izlerdik saçma sapan dövüş sahneleri, komik ve basit, çok sıradan ve silik oyuncular. FlashTv dizileri gibi

• 3ay

Dövüş sahneleri biraz abartı oluyo haklısın ama yeni hint filmlerinden izlersen nasıl geliştklerini görebilirsin.

• Dansları hariç, senaryoları ve oyunculukları Hollywood'dan katbekat iyi.

0|0
    0|0
  • Dansları başlayana kadar iyi başlayınca başka kanala geçiyorum

0|0
    0|0
  • sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Aralardaki o şarkılı danslı yerleri olmasa birde iyiler;)

0|0
    0|0
  • Sevemiyorum. Hele kafalarındaki o nokta gibi şeyden vurasım geliyor

1|0
    0|0
    • 3ay

😂😂😂

• 3ay

Tamam baştan alalım biraz agresif gittim. Bahsettiğimiz şey zaten kişiden kişiye göreceli yani bunun başından sonuna kadar tartışılması saçmalık. Benim şahsi fikir görüşlerim bu insanlar yeteneksiz, yapmacık ve göz zevkime hitap etmiyorlar. Müslümanlık konusuna gelirsek onların nasıl bir müslümanlık yaşadığını bilemem dünyada müslümanlığı çok farklı sayıda yaşayan ülkeler var ama özlerinde puta (yani öküze) taparlardı. konuyu burda askıya bırakırsak sevinirim çünkü tartışılmaya gerçekten değmicek bir konu.

• 3ay

tartışmk gibi bir niyetim yok. Herkesin kendi görüşü

• Çok müzikal var

0|0
    0|0
    • 3ay

öyle ama güzel.

• 3ay

Mommo kardeşim çok güzel bir film

• 3ay

hmmm duydum ama izlemedim

• berbat hıc sevmem

0|0
    0|0
  • Igrenc hintlileri hic sevmem cok pisler

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen sanki çok temizsin. Bilip bilmeden konuşma.

• 3ay

Bu arada benim temizligime de laf dokundurmaya hakkin yok kendine bak once

• 3ay

Sen de aynı şeyi yaptın şu an.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...