Şiir yazmak demode bir şey mi sizce?

Hey millet, şiir yazan var mı aranızda? Günümüzde şiir yazmanın demode olduğunu düşünen insanlar var, çok saçma dimi? Ben modern bir bayanım ve şiir yazmayı çok seviyorum, bir nevi rahatlamak gibi. Bazıları günlük tutar falan ben şiir'e yazıyorum o an hissettiklerimi. Yüzlerce şiirim var ve hepsini ayrı seviyorum. Ama kimseye okutmadım daha =). Sizce de şiir yazmak demode bişey mi?

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• Yazıyorum ben de ama senin dediğin gibi demode bulan insanlar var. Keşke hep şiirsever insanlar olsa çevremizde...

1|1
    0|0
    • Şiir yazmak bir sanattır bana göre amatörde olsa sanattır ve sanatla uğraşan insandan zarar gelmez

• Kesinlikle. Seviyorum şiirle, tiyatroyla, müzikle uğraşan insanları. Gayeleri diğer insanları eleştirmekten çok başka çünkü.

Erkekler Ne Diyor 14

• şiir yazmak demode değildir...şiir en eski edebi türdür...

ama sorun insanların şiire ilgili düşünceleridir.hayır efendim gözlerin,kaderim,gitmeler,kalmalar gibi abuk ve dahi demode imgelerle şiir oluşmaz...şiir zordur,az ve özdür...

pek çok ünlü -ve sağlam- şair bile zaman zaman tekrara ve ilhamsızlığa esir olur...

yüzlerce şiirim var demişsin,sana tavsiyem onları eleştirel bir gözle yeniden değerendir ve bu sayıyı düşür...

bir de çokça okumaya bak...

şiirin demode olduğunu söyleyenlere de ''aslında demode olan sizin fikirlerinizdir'' de...

0|0
    0|0
  • Bazen kendimi durduramam bu konu da bir anda düşünceler sarar beynimi, ard arda muhteşem dizeler gelmeye başlar, artık yanımda ne varsa yazarım onları.

Kendi şiirlerini okumakta ayrı bir zevk veriyor insana.

0|0
    0|0
  • ilham gelince hemen yazıcaksın...

0|0
    0|0
  • Demode mi? Asla... Keşke eskisi gibi yazabilsem :( Okadar ugrasıyorum ama yazamıyorum. Bence cok güzel birşey şiir yazmak ve güzel bir yetenek. Bence yazmaya devam et ama benden sana bir tavsiye onları güzel sakla. Benim 6 7 yıl önce yazdığım şiirler cıkıyor arada karşıma diyorum bunu ben mi yazmışım :) Cok hos birşey gercekten.

0|0
    0|0
  • var düzyazı, kendi şarkı sözlerimi ve denemelerim var, susupta birktirdiklerimi yazarım genelde, çokta rahatlatıcı oluyor

0|0
    0|0
  • eskiden yazıyordum .ama her önüne gelen saçma saçma şiirler yazmaya başlamış.

o yüzden şiir yazmıyorum.yazdığı her yazıya şiir diyenlerde mevcut çevremizde.şiir yazmanın da bir kuralı var .

0|0
    0|0
  • Demode olduğunu da nereden çıkardınız ki ?

0|1
    0|0
  • arada duygu patlaması yaşarsam yazıyorum bi kaç dize :)

0|0
    0|0
  • Yazmaya çalıştım bir ara zor zanaat kesinlikle demode değil ama ben artık tiyatro ile daha çok ilgili olmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Yazıyorum,hatta şuan sanatçılarla iletişimdeyim

0|0
    0|0
  • evet bende yazardım bi ara baya iyiydi çoğu kişi şiirlerimi ben yazdım diye okurdu okulda

0|0
    0|0
  • yazmaktan değil şiir yazarken onu düşünmeden kendimi kaybetmekten korkuyorum,

0|0
    0|0
  • hergün illa ki bi dörtlük illa yazarım kenara köşeye biriktiririm

0|0
    0|0
  • Şiir yazmak çok güzel bir olay ama ben yazmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir zamanlar kitap yazmıştım hikaye tarzı ama kendime uygun bir yayınevi bulamadığım için rafa kaldırmıştım:))

0|0
    0|0
    • Bence başarılı olacağını düşünüyorsan peşinden gitmelisin =)

• vallha zamanım yok

0|0
    0|0
  • yazardım bir zamanlar içimdeki şairde öldü

0|0
    0|0
  • Kesinlikle demode değil. Herkesin kendini ifade etme şekli farklıdır. =)

0|0
    0|0
  • hayır ben cok yazarım yıllarca kimse icin sevdiklerimden vazgecmem benim günlük tuttugumu görenler sacma derler oysa bende derim ki ; Gencliğimin en güzel ve en kötü anları hep sevgiliye dair yazarım kimsede umrumda degil

0|0
    0|0
  • Maalesef yok öyle bir yeteneğim :( duygusuzmuyum ne

0|0
    0|0
  • yazamıyrum yazanlara cok ımrenıyorum :)

0|0
    0|0
  • sevmiyorum..resim yapmayı tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • Evet sık sık yazıyorum, ve asla demode değil, şiir bir sanattır ve sanat asla eskimez.

0|0
    0|0
  • bir ara karalardım öyle duygusal olduğum zamanlar.

0|0
    0|0
  • bennn

0|0
    0|0
Yükleniyor...