KENDİ SESLENDİRDİĞİM ŞİİRİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. PEKİ SİZ ŞİİR SEVER MİSİNİZ? ÜZERİNİZDE YARATTIĞI ETKİ NEDİR?

TurkishK - Kaldırımlar..
Yazar: Necip Fazıl Kısakürek
Seslendiren: TurkishK. İyi dinlemeler..

Güncellemeler:
Buda yeni bir paylaşım olsun :)

14|4

En İyi Kız Görüşü

• Ses kontrolü için yorum yapmayacağım fakat duygu aktarımınızı gerçekten sevdim. İstek şiir bırakabiliyor muyuz bari?:)

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel okumuşsun kardeşim, yüreğine sağlık. Necip Fazıl Üstad da candır hani..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Şiir dinlemeden önce hep hüzünlü olmusumdur bugune kadar kolay kolay dinlemem moralim bozukken sigara esliginde iyi gider. Sesin guzel alt yapı ile uyumlu söyluyorsun umarım sesini degerlendirirsin.

0|1
    0|0
  • Çok iyi olmuş.
    Ağzınıza sağlık. ☺️

0|1
    0|0
  • Emeğine sağlık dinliycm en kısa zamanda 😂

0|1
    0|0
  • Şu şiiri kim okusa benim için güzel okur.
    Merhaba Nalan'ı da güzel yorumlamışsın sesine sağlık.

0|1
    0|0
  • Çok tok bir sesin var tonlaman çok iyi duyguyu iyi yansitmişsin yüreğine sağlık :)
    Şiir hastasiyim ama sesim ince olunca vurgusu iyi olmuyor :)

0|1
    0|0
  • Çoook sevdiğim bir şiir 😍😍
    Güzel bir seslendirme yüreğine sağlık 😊
    Şiir hastasıyımdır

0|1
    0|0
  • Pek sevmezdim. Son 2 yıldır acaip ilgi duymaya başladım. “Şiir hayatın köpüğüdür. Çağın, hayatın, bütün bilgilerin. ….. Şiir için hayat deneyimi gerek, düşünce, iletişim gerek, her şeye uzanmak gerek.” demiş şair belki de hayatın zorluklarıni, kötülüklerini, güzelliklerini, çirkinliklerini gördüğümde sevdim şiiri. Sesinize yüreğinize sağlık üstadın şiirini çok güzel seslendirmişsiniz.

0|1
    0|0
    • Şiirlerde yaşanmışlıklar var genelde. Ve yaşananlar benzerlik gösterebiliyor. Bu yüzden çoğunluk ilgi duyuyor. İlk dinleyerek başladım. Ama söylemeyi keşfettiğimde eşsiz geldi. Ayrıca teşekkür ederim :)

• Ahh o şiire girmeyen sözcükler. Aynen herkes kendinden birseyler buluyor. Ayrıca rica ederim :) şiirlere yaraşır ses tonunuz var değerlendiriniz :)

• Evet buluyoruz :) Sağolun hobi sadece :)

• çok güzeldi emeğine sağlık :)

0|1
    0|0
  • Yine çok güzell 😊

0|1
    0|0
  • İdare eder :)

0|1
    0|0
  • İyimiş 😄👍

0|1
    0|0
  • Gayet başarılı 👍

0|1
    0|0
  • Harika bir şiir ve iyi bir sesletim

0|1
    0|0
  • Sesinin hoş bir tınısı var ve şiir benim için candır özellikle ikinci yeni. Ve bence sesini degerlendir cok hos cidden övmek gibi olsun 😀

0|1
    0|0
  • Severim sende güzel seslendirmişsin 😊

0|1
    0|0
  • Emeğine sağlık :) Beni görüş paylaşmaya davet ettiğine dair bir bildirim geldi. Ben şiiri yazarından başkasının sesli bir şekilde okumasına karşıyım çünkü kimsenin o duyguyu yansıtabileceğine inanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Cokzel

0|1
    0|0
  • Agzina saglik.. Cok sevdiğim bir siirdir. Başarılı.🙏

0|1
    0|0
  • Sesinde şiirde guzel. Şiir çok anlamlı 😖

0|1
    0|0
  • Çok güzel beğendim

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...