Rap dinleyenler var mıacaba?

rap dinleyen kaç kişi çıkar çok merak ediyprum :D varsa da kimleri dinlerler ?

Güncellemeler:
ama nereden bakarsanız bakın; pop & rock vs. basit ve anlamsız işlerdir. bkz pop: seni rüyamda gördüm arkamda yoktun vs nedir bu birşeyler anlatma çabası var da millet ne yapsız senin rutin olaylarını ? rapte öyle değil çok şey öğrenip çok şey anlayabilrisin zihnini lugatını geliştirebilirsin :)

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• En iyisini soruyorsan Canfeza der susarım.. Sagopa da iyidir, bir de Diyar Pala'nın hakkını yememek lazım :)

0|0
    0|0
    • diyar iyidiir, ama canfeza melankolikte iyidir üstüne tanımam lakin rapte en iyi sansar salvodur :)

• evet şuan sadece 1 kişi rap candır desin benle aynı görüşte olsun yeter ya :)

• haha :) iyidir ya

Kızlar Ne Diyor 7

• 0|0
    0|1
  • Ben dinliyorum bazen ama türkce degil yabanci. Eminem cok severim anlamli sarkilari

0|0
    0|0
    • doğrudur, türkçe dinlemeni de öneririm. :) çok güzel işler var türkçe rapte. bir başlasan dinlemeye bırakabilirmisin bilmem :)

• Takip ettiğim bir müzik programında Rap'in tarihçesini filan konu almışlardı,bir o zaman dinledim hiç ilgimi çekmiyor.

0|0
    0|0
    • e gidip arsız bela dinlemişsindir sende?

• türkçe sadce sago

1|0
    1|0
  • EMINEM,50 CENT ♡ sonrada tupac,yelawolf,b.o.b,tinie tempah, nas,royce,keny arkana falan :D

0|0
    0|0
  • Arsız ßeLa.

0|0
    1|2
  • Türçe rap iğrenç repin içine ettiler diye bilirim :D onun dışında yabancı rap dinliyorum, Florida, akon, eminem, neyo..

0|0
    1|0
    • sanırım burada hiç akil insan yok :D tabi senin fikrin bu da birşey demiyorum :D

• ahaha saçmalama arsıza diss atan biri nasıl arsız sevcebilir :DDAASDASDA fena güldürdün beni çok yaşa varol :)

• rock müziğe laf yok birader

Erkekler Ne Diyor 7

• Barnak Galdırdım

0|1
    0|0
  • eminem dışında hiç birini dinlemiyorum çok apaçi işi geliyor şu sago ceza dinleyen hele ki arabesk rap diye bir müzik türettiler ki hiç sorma

0|0
    2|0
    • ah be bilader senle aynı görüşteyim arabesk mevusunda, arabesk'e saygım var rapine yok. saçmalıktır bu arabesk rap nedir ya :D arabesk ayrıı rap ap ayrı :D

• Türkiyede maalesef adam gibi rapçi sayısı az. Ama onları dinlemekte güzel en azından birşeyler anlatma çabasındalar. Sagopa, Ceza, Ayben, Barikat vs..

0|0
    0|0
  • Sagopa en azından ne dedigini anlayabiliyorum ve kullandıgı kelimelerde harikaaa :)

1|0
    0|0
  • olmazmı istemediğin kadar.

0|0
    0|0
  • Mode xl

Norm ender

Yener cevik

Beta

Favorilerim...

0|0
    0|0