Resimci biri gelsin! ya resim bölümünde okuyorum ama hiç resim yapasım yok?

resim bölümü 1. sınıfa gidiyorum çok da yetenekliyim ama canım hiç çizim, desen yapmak istemiyor 2 aydır çizmiyorum bir şey hocalar bırakırsan başa dönersin diyordu

Güncellemeler:
galiba beni resim yapmaya resmime bakıp beğenecek birileri motive ediyor e asosyalim ben

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• resmi bırak para yok

2|3
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• boşver yapma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• boş bölüm

0|0
    0|1
  • 😔 en çok gitmek istediğim bölümdü benim. acaba sen sıkılmış olmayasın bişilerini etkilenmiş veya? Yetenekliysen Bırakma. Müzik eşliğinde yapmayı deniyorsundur dimi?

0|0
    0|0
    • müzik umrumda değil

• ben güzel sanatlar fakültesinde resim bölümünde okuyorum ve bunu hocam söylüyor, resim yaparken kafana göre romantik duygularına hapsolarak yapmazsın resim matematik ister, beyin, konsantrasyon, ciddiyet vs ister gaza gelip boyayı kalemi kağıda çalmazsın ya da sarhoş olup uyuşturucu çekip resim yapamazsın böyle efsaneler var yok soyut ressamlar uyuşturucuyu çekip kafa güzelken yapıyor filan bunlar uydurma :D

• Aman senin hocan sabitlikte on numara yorum yapmış. Senin hocan şu haline de bir yorum yapaydı. Bide seni motive edecek şey 'alkış tutma' olmamalı. Gidip orda resmimi beğenecek birileri motive ediyor demen asosyal olmadığını gösteriyor zaten. Özgüven ekskliği bence. Eleştirilerimi samimi bulabilirsin. Başarılaaaar

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...