Sefiller kitabını okuyan var mı? İki kitap arasına başka bir kitap koysam kafam karışır mı?

İlk kitabı bitirdim, ikincisine geçtim ama çok fazla tarihi bilgi var. Okuyorum ama boşuna, kafama girmiyor bu aralar. Onu bırakıp araya başka bir kitap koysam unutacağım şeyler olur mu?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• sonuçta bunlar keyif aldığından okuduğun kitaplar yani bir şeyler öğrenmeye çalışmıyorsun oradan insan anatomisini öğrenmeyeceksin araya bir kitap daha koymaktan zarar gelmez döndüğündede yine zevk alırsın bence arayı çok açıp eski kitbı iyice unutmazsan sefilleri okumadım bilmiyorum 1. siyle 2. si bağlantılı mı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sevmediğin halde niye okumak isticen tekrar? e zaten kafama girmiyo diyosun tabi unutursun. bir kere sıktıysa da o kitabı bidaha eline zor alırsın

1|0
    0|0
    • Sevmediğim?

Kitabı sevdim, bu aralar tarihi bilgi almıyor kafam sadece.

• Yok benim kafamda çok şey var bu ara. Ondan almıyor, sevmediğimden değil :)

Tarih kısımları geçilecek gibi değil ikinci kitabında, hepsi öyle sanırım. Biraz ara verip tekrar okuyacağım bunu.

• piki kolay gelsin o zaman yeni kitabın :)

Erkekler Ne Diyor 9

• bu şekilde okumakta sana bir fayda saglamaz sanırım
    koy araya kısa bir kitap
    sonra digerine geçersin

1|0
    0|0
    • Elimde tam da 140 sayfalık kitap var araya konacak. Dediğiniz gibi bu şekilde boş boş okuyorum, 1 sayfa önce ne okudum onu bile bilmiyorum su an :/

• o zaman o kitabı oku..
      sonra digerine geçersin

• Ooo hemide nasıl unutun

1|0
    0|0
  • Off o kitap ne anlatıyo acaba ama okuyamıyorum sıkıntı basıyo 😂😂

1|0
    0|0
  • çok sıkıcıydı başlayıp bıraktım

1|1
    0|0
  • O kitap çok ağırdır...

1|0
    0|0
  • Ama harbiden çok sefiller ya, Tolga abi çocuklar için çok çalıştı. Olan hep Hugo'ya oldu. :'(

1|0
    0|0
  • Klasikleri pek tercih etmiyorum ben okuyamıyorum çünkü sıkıyor bir süre sonra

1|0
    0|0
  • çok kompleks olmayan zihin dinlendirici bir kitap olabilir..

1|0
    0|0
  • Ekmek çalan adam gibi adam unutulmaz. Kitabı da aldatma. 😂😂😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...