Jennifer Lopez'in ''Annen değilim'' şarkısı harika değil mi :) :D?

Jennifer Lopez'in ''Annen değilim'' şarkısı harika değil mi :) :D?

Bence egosu tavan olan ve kadınları ezen erkeklere karşı söylenmiş bir şarkı. :) Bunlar da sözlerin çevirisi: Bütün gün yemek yapamam, annen değilim Çamaşırını yıkayamam, annen değilim Annen değilim, oğlum, annen değilim Ne zaman kendine çeki düzen vereceksin? Annen değilim Hayır, annen değilim Hayır, annen değilim, hayır Uyan ve kalk ve parılda, ah-evet-evet-evet İşe zamanında gitsen iyi olur, ah-evet-evet-evet Daha fazla video oyunları oynamak yok, ah-evet-evet-evet Bir şeyler değişmek üzere, buradan, buradan Eskiden deliler gibi aşıktık O zamanki zamana gidebilir miyiz? Ne zaman aşırı derecede rahat oldun? Çünkü bunun için fazla iyiyim, bunun için fazla iyiyim Sadece bunu hatırla, hey Bu kıvrımlara sahip olduğun için şanslısın, ah-evet-evet-evet Sinirlerimi mahvetmeyi bırak, ah-evet-evet-evet Hala bu treni sürmeye mi çalışıyorsun? Ah-evet-evet-evet Çünkü bir şeyler değişmek zorunda, buradan, buradan Hayır, annen değilim Hayır, annen değilim Hayır, annen değilim, hayır

0|0
18|5

En İyi Kız Görüşü

• Sözlerine saçma diyenlere katılmıyorum. Ev işlerinin sadece kadınların sorumluluğunda olduğunu düşünüp rahat rahat takılmayı kendine huy edinen erkeklerimize gelsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 'Merhaba, bu benim götüm' türü şarkılardan sıkıldı heralde.

Onun dışında şarkı berbat. Nesi harika? Bu kadının yaptığı şey müzikse, Queen zamanında insanlığın çok ötesi bişey yapıyordu demek ki.

Tüm feminizm öğeleri gibi, samimiyetsiz ve sürekli erkeğe suç atan bir şarkı. Tüm gün yemek yapmanızı, onu sabah uyandırmanızı, çamaşırını yıkamanızı falan bekleyen ve sizi sömüren biriyle birlikteyseniz, en büyük suçlu sizsiniz kadınlar. Burda tek kabahat erkekte değil yani.

Jennifer Lopez'in de kadın haklarını zerre kadar umursamadığına bahse girerim, müzik adına kadınlığını pazarlayan birine mi kaldı kadın hakları?

3|0
    2|1
  • Şarkı güzel

1|0
    0|0
  • Duyduğum en saçma şarkı sözleri şarkı ismide facia annen değilim ne la

1|0
    0|0
  • Gitsin ya, annem olamaz tabi, kalçasını sallıyor millete kaşarımsı :D bu nasıl ana

0|0
    0|0
  • Harika değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• iyiymiş

3|2
    1|0
  • Bayağı iyi

1|0
    0|0
  • harika tabi, ne kadar Feminist bir şarkı, sitedeki bir çok moronun da izlemesini isterim seviyorun bu kadını

1|0
    0|0
  • Harika ayaga kalmip gobegimi saga sola sallayasim geliyor

1|0
    0|0
  • Güzel şarkı

1|0
    0|0
  • feministlere uygun ayrıca erkeklerin gerçekten de olgun olmadığından söz ediyor bencede çok hoş bir şarkı

1|0
    1|0
  • Güzelmiş 😂

1|0
    0|0
  • Bayiliyorum ya 😀

1|0
    1|0
  • Çok güzel😂

1|0
    0|0
  • Vermeye çalıştığı mesaj güzel.

1|0
    1|0
  • şarkıyı sevmedim ama çok fena dile dolanıyor ayençyo mama boiii ayençyo mama

1|0
    0|0
  • Aint your mama ooooo

1|0
    1|0
  • Bu şarkıyı ilk duyduğum andan beri bayiliyorum evet çok harika doğru tespitleri olan bir sarki

1|0
    0|0
  • güzelmiş

1|0
    1|0
  • Severek dinlediğim şarkılardan biri :)

1|0
    1|0
  • Hiç sevmiyorum sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|1
Yükleniyor...