Kitap okuma alışkanlığı kazanmak istiyorum. Kitap önerisi? Detay detay detay?

Hayatımda çok kitap okuduğum söylenmez ama mesela saran bir kitap olduğu zaman bitiririm öyle kısa kitaplar değildi okuduklarım. Bunun için önerileriniz var mı? Daha çok tarih kitaplarını seviyorum.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ben de sevmezdin önce edebiyat okudum mesela Dostoyevski-İnsancıklar
    daha sonra aşk okudum mesela Ahmet Batman-Bana İkimizi Anlat ya da Huzur Sokağı Sonra bir tane polisiye romanım var Kemal Tahir-Yorgun Savaşçı ve şimdi Tarih, İslami, Biyogrfi mesela Can Dündar-Deniz Gezmiş ya da Malcolm X ya da Bediüzzaman Hazretleri ve Hz. Ömer ve bir kitap listem var arzu edersen sana da gönderebilirim :) iyi okumalar :)

0|1
    0|0
    • Aslında liste varsa fena olmaz. Ordan secer secer okurum :) gönderebilirsen iyi olur. şimdiden teşekkür ederim

• Güzel kitaplar gibi duruyor. Hepsine bakıcam teşekkürler :)

• rica ederim ben teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Tarih mi tarihi aşk mı?
    Tarih için Ahmet Şimşirgil'in kayı seti var.

0|1
    0|0
  • Kitap hırsızı, nazi döneminde geçiyor ama tarih kitabı diyemeyiz yine de seveceğini düşünüyorum, ben çok etkilenmiştim.

0|1
    0|0
    • Bakıcam tarih kitabı dışında da okuduklarım oldu o yüzden sevebilirim. Teşekkürler.

• tarih seviyorsan incir kuşlarını öneriyorum :)

0|3
    0|0
  • Öncelik le güzel kitaplardan okumaya başlarsan kitap kurdu olur çıkarsın mesela korku seviyosan korku kitaplariyla başla hangi tür seversin öyle oneriyim sana

0|1
    0|0
    • Polisiye tarih tarzı bu türlere yakında olabilir ama çok aşk olan kitapları sevmiyorum.

• Tamamdır öyle yapayım. Bakıcam dediklerine teşekkürler :)

• Rica ederim tranwayda bile okursun bu nlar cok iyi Bnde MAVI YAKUT , KIZIL SACLILAR KLUBU VARDI

• Tarihi bir kitap değil ama
    Bin muhteşem güneş kitabını mutlaka okumalisin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Davinci Şifresi

0|1
    0|0
Yükleniyor...